עשה זאת בעצמך - צלחות נוי מעוטרות לקיר

30/10/2014 | לימור לריאה
חדשות

 

כל מי שזוכר את הצלחות של הסבתות שלנו, שהיו מעטרות את הקיר, בוודאי יחוש מעט נוסטלגיה לגבי ה- D.I.Y הבא: אכן מדובר בצלחות נוי שיתלו על הקיר, אבל שדרגתי אותם ונתתי להם טוויסט מודרני לימינו אנו.

כל אחד יכול לבצע זאת, בקלות ובזול - החומרים שתצטרכו:

1. צלחות נוי לבנות בקוטר 27 ס"מ (אתם יכולים לבחור בקוטר קטן יותר - מה שמתאים לכם ולקיר עליו אתם תולים את הצלחות. בנוסף, לא חייבים צלחות בצבע לבן, אלא בהחלט אפשר להחליט על צבעוניות אחרת, וללכת על צלחות בצבעים שונים, בדוגמאות שונות וכן הלאה).

2. וו לתליית צלחות - ניתן למצוא כאלו ווים לתלייה בחנויות בדרום תל אביב של כלי בית.

3. מספריים.

4. נייר מדבקה עליו מודפסות האותיות - בכל חנות לציוד משרדי ניתן למצוא דפי A4 עם מדבקה שניתן להדפיס עליה כל מה שתרצו. אני החלטתי ללכת על האותיות Y U M ( מלשון: YUMMY שמתקשר לי לאוכל). אתם יכולים לבחור בכל אותיות המרכיבות לכם משפטים שתרצו. אני בחרתי באותיות בצבע שחור. אתם כמובן יכולים להחליט על צבעוניות אחרת.

ההכנה

שלב 1: גזרו את האותיות.

שלב 2: מקמו את האותיות על הצלחת. שימו לב! יש למקם את האותיות לפני שאתם מקלפים את המדבקה, בכדי למקם אותם בצורה הנכונה לכם, ורק אז הסירו את המדבקה.

שלב 3: קלפו את המדבקה.

שלב 4: התחילו להדביק את המדבקה. התחילו מקצה אחד מבלי לקלף את כל המדבקה בבת אחת. כך תוכלו למקם את המדבקה ולא יווצרו לכם בליטות.

שלב 5: מקמו את וו התליה מאחורי הצלחת.

 

וזהו - עשיתם את זה! יש לכם צלחות נוי בהתאמה אישית ובעיצובכם, שתוכלו להתגאות בהם ולתלות על הקיר.

(צילום: הגר דופלט)

הכותבת, לימור לריאה, הינה מעצבת ומלבישת בתים ודירות.

לדף של לימור לריאה בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...