ערב גיבוש מיוחד למתנדבי איחוד הצלה בפתח-תקוה

26/01/2016

אתמול נערך ערב גיבוש והוקרה למתנדבי איחוד הצלה בפתח תקוה. חולקו תעודות הוקרה למתנדבים והושק אופנוע אמבולנס חדש.

האירוע התקיים באולם ליד בית הכנסת "ניגוני חיים" בהשתתפות רב העיר הרב מיכה הלוי שליט"א, ראש העיר איציק ברוורמן, סגן ראש העיר וממלא מקומו אוריאל בוסו המתנדב כחובש ב'איחוד הצלה', סגן ראש העיר איציק דעי ונציגי הקהילות השונות בעיר.

במסגרת הערב חולקו תעודות הוקרה למתנדבים המצטיינים וכן הושק אופנוע אמבולנס חדש אשר יצטרף לצי האופנולנסים בעיר המונה כ-10 אופנועי חירום. באירוע נכחו תומכי הארגון אשר התרשמו ממגוון הציוד המשמש להצלת חיים, כגון דפיברלטורים וכן תיק הציוד המתקדם שבידי הרופאים, הפרמדיקים והחובשים.

ראש העיר שיבח בדבריו את המתנדבים הרבים שמסייעים בכל יום להצלת חיים בעיר. הרב מיכה הלוי שליט"א העלה על נס את פעילותם של מתנדבי הארגון אשר יוצאים להציל חיים בכל זמן ובכל מזג אויר ונותנים מזמנם ללא כל תמורה.

ראש העיר איציק ברוורמן: "מתנדבי איחוד והצלה מוכיחים פעם אחר פעם את נחיצותם בשטח ואת תרומתם בעת חירום. אני מודה לכל מי שנוטל חלק בפעילות מבורכת זו ותורם ממרצו ומזמנו למען האחר. יישר כוח!".

ראש הסניף איציק קליינר הודה בדבריו למתנדבים הרבים וציין את המסירות המיוחדת של חברי הסניף אשר רק בשבועות האחרונים היו חתומים על מספר החייאות מוצלחות בעיר.

(צילום: יהודה וידבסקי)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...