עצוב וסוער באימון הפתיחה של הפועל פ"ת

07/07/2015
חדשות

הפועל פ"ת החלה היום את אימוניה לקראת פתיחת עונת 2015-2016 ברגל שמאל, והאירוע שאמור היה להיות חגיגי יזכר בעיקר בשל תיגרת האוהדים שליוותה אותו.

בימים האחרונים נראה היה שסוף סוף הפועל פ"ת מתחילה להתכונן כראוי לליגה הלאומית, עם החתמתם של מספר שחקנים חדשים, ואימון הפתיחה היום, אליו הגיעו אוהדים רבים (אולי רבים מידי...), אמור היה לבשר תקופה חדשה של שקט יחסי.

התחיל בחיוכים

הכל החל על מי מנוחות, עד שבשלב מסויים מחנות האוהדים פרצו לדשא, אך במקום להסתפק בטקס המסורתי של הנפת השחקנים על הכתפיים, פרצה תיגרה רבת משתתפים בין האוהדים לבין עצמם.

נחסוך לכם את תאור האירועים הקשים, ורק נקווה שיגיע המבוגר האחראי (אולי ראש העיר?) שיעשה סוף סוף סדר במועדון היקר הזה, ויחסוך להבא מהדור הצעיר את המראות והביטויים הקשים שעפו לחלל האויר במתחם האימונים היום.

נגמר במשטרה

מההיבט המקצועי, עוד בטרם החלה המהומה, דרש המאמן מנחם קורצקי, לאחר שהתחבק עם חניכיו, לגלות רצינות וריכוז כבר החל מאימון הפתיחה.

באימון בלטה נוכחותם של הקפטן החדש אורי פסו, הרכש הטרי בן אז'ובל ועמירן שקלים שימשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. כמו כן בלטה, לראשונה זה שנים רבות, העובדה כי מרבית הסגל מורכב משחקני בית.

מנחם קורצקי - דורש רצינות

בהצלחה ובתקווה לימים טובים יותר...

עמירן שקלים - ממשיך

אוראל כהן - ישמור על השער

בן אז'ובל - הרכש הטרי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...