עמל א' פ"ת במשכן הנשיא

07/11/2016
חדשות


באירוע מיוחד שהתקיים ביום שלישי 1.11.16 הוקף בית הנשיא בשרשרת אנושית שהורכבה מתלמידים מרשת עמל למען קידום השותפות בין המגזרים השונים בחברה הישראלית.

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, השתתף ביצירת שרשרת אנושית שהקיפה את בית הנשיא עם כמאתיים תלמידי תיכון מרשת עמל מארבעת השבטים – חילונים, דתיים, חרדים וערבים, ששילבו ידיים למען קידום השותפות בין המגזרים השונים בחברה הישראלית.

התלמידות והמורים

הנשיא עבר לאורך השרשרת שנפרסה סביב משכן הנשיא ועברה בגינת הבית, בירך את התלמידים האוחזים יד ביד על שהגיעו לקחת חלק בשרשרת האנושית, ואמר: "אתם הדרך להבין שניתן לחיות אם לומדים יחד". התלמידים, שהגיעו מכל רחבי הארץ - מנהריה, דימונה, ירושלים, טייבה, פתח תקוה, תל שבע, חדרה, קלנסוואה, תל אביב, חורה, זרזיר, כעביה וכסרא התרגשו לראות את הנשיא ולקחת חלק באירוע.

את רשת עמל א' פתח תקוה ייצגו התלמידות הדר לוי, מיכל ביטון ונועה סומך מרדיו עמל א'. השלוש ראיינו תלמידי תיכון ומורים ממגזרים שונים - יהודים, ערבים, בדואים ודתיים ואת מנהלת רשת עמל רוית דאום עיני.

נשיא המדינה ראובן ריבלין לחץ את ידי התלמידים ודיבר על חשיבות הסובלנות ונגד הגזענות. את התלמידות ליוו עידו טנדובסקי ועידן גם - מורי המגמה, ואת הכתבה שהכינו התלמידות אפשר לשמוע בדף הפייסבוק של רדיו עמל א.'

צילום: עידן גם

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...