עמוק למטה

01/11/2014
חדשות

קבוצת הנוער של הפועל פ"ת בכדורגל הפסידה היום 2:0 לאשדוד במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל, ונותרה אחרונה עם שלוש נקודות בלבד.

אוהדי הפועל פ"ת עסוקים מאוד בימים אלה. ביום חמישי בערב הם צפו בהפסד הקבוצה הבוגרת להפועל ת"א, וכבר מחר הם מתייצבים למשחק ליגה נוסף בנתניה. בינתיים, היום בבוקר רק חלק קטן מהם ניצל את השבת הפנויה לבוא ולתמוך בקבוצת הנוער של המועדון, במשחק תחתית חשוב.

לא מספיק טובים

שתי האחרונות בליגה ערב המחזור, הגיעו למשחק על שש נקודות, שהתנהל במזג אויר מצויין לכדורגל, מה שלא דירבן את שתי הקבוצות, והן הציגו יכולת חלשה שתאמה את השגיהן עד כה בליגה העונה.

אומנם שלושה מחמשת הפסדיה של הפועל פ"ת עד היום נבעו מספיגה בשניות הסיום של המשחק, ואולם בהתחשב בעובדה שהקבוצה עדיין לא התמודדה מול הגדולות של הליגה, קשה להיות אופטימיים לגבי סיכויי ההישרדות שלה.

מתי יהיה כבר גגון?

במשחק היום, שהיה כאמור חלש, לא נרשמו אירועים מיוחדים במחצית הראשונה. המלאבסים שהיו פחות גרועים ברוב שלבי המשחק, שילמו על כך שלא ניצלו את מעט ההזדמנויות שכן היו להם, וכמו שקורה לעיתים קרובות בכדורגל, מי שלא כובש – סופג. בדקה ה-70 קרן מימין לזכות האורחים, רז כרמי "נתקע" בשער ודין דוד נגח מקרוב – 1:0 לאשדוד. בדקה ה-74 פסל השופט שער של פ"ת בהתקפה יפה, לאחר שהקוון סימן לנבדל שספק אם היה. בדקה ה-78 כבשה אשדוד שוב בנגיחה של אליאור משלי מקרוב לאחר הרמה יפה, הפעם מצד שמאל.

 מלמדים לבזבז זמן כבר בגיל צעיר?

עד לשריקת הסיום היו למקומיים מספר הזדמנויות כדי לצמק את התוצאה, אך חוסר ריכוז בבעיטה האחרונה מנע זאת מהם. 2:0 בסיום לאשדוד. לאחר שבעה מחזורים, בהם צברו שלוש נקודות בלבד, יזדקקו אורן קריספין וחניכיו לשיפור ניכר כדי שהליגה לא תברח להם לחלוטין.

הליגה יוצאת לפגרת שיזרוע בת שלושה שבועות, בסיומה תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל רעננה, שיתקיים בתאריך 22.11. שיהיה בהצלחה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...