על הפנים, נקודה

28/11/2016
חדשות מקומיות


במשחק שנעל את המחזור ה-12 בליגה הלאומית בכדורגל הצליחה הפועל פ"ת לחלץ נקודה בדקה ה-91 מול מכבי הרצליה, ולמרות שעלתה מקום אחד בטבלה, היכולת עדיין חלשה להחריד.

בבכורה של המאמן הזמני, ואולי גם הקבוע - אורן קריספין, "אירחה" הערב הפועל פ"ת, עדיין באצטדיון החלופי בלוד, את מכבי הרצליה ששיחקה ללא שחקנה העיקרי, ג'ורדן פושה, שכבש כמעט את כל השערים לזכותה השנה.

צילום: ניסים קלדרון

המחצית הראשונה הייתה חלשה להחריד, ולא קרה בה כלום עד לדקה ה-44, שבה ניצל אופיר עמרם חור בהגנה הפתח תקוואית וקבע את תוצאת המחצית - 1:0 להרצליה.

המחצית השנייה נפתחה גם היא בצורה חלשה, לפחות עד כניסתו של גל צרויה, שהפיח מעט רוח חיים אצל המלאבסים, ואף כבש את השיוויון בדקה ה-64 לאחר בישול של דניאל גרץ.

בדקה ה-74, עוד טעות איומה בהגנת פ"ת, הפעם של דניאל כהן, הסתיימה בשער לזכות הרצליה, של המחליף ניקולאבסקי, כשגם השוער אבי איבגי לא יוצא נקי. כשנראה היה כאילו המשחק יסתיים בהפסד נוסף של הכחולים לבנים, הגיעה הדקה ה-91 ובה שוב היה זה דניאל גרץ בתפקיד הטבח ואביעד בורלא בעט לרשת מתוך הרחבה.

2:2 בסיום, ואם המשחק היה נמשך עוד מספר דקות, ו/או השופט החלש נאאל עודה היה קצת יותר חד ומרוכז, ייתכן שהחניכים של קריספין היו יוצאים מהמשחק הזה אפילו עם 3 נקודות, אבל באופן כללי היכולת החלשה של הפועל פ"ת נמשכת, ואפילו לא רואים את האור בקצה המנהרה.

באופן מוזר, הנקודה הזו קידמה את פ"ת למקום ה-12, וכבר ביום שישי היא תחזור לאותו מגרש, הפעם כאורחת מול בני לוד, ואם היא רוצה לנצח היא תצטרך להציג שיפור ניכר בכל מערכי הקבוצה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

גלנט..שהפועל לא יתפסו על מהירות מופרזת. לליגה א'. יכולים לקבל נקודות חובה!
גלנט אתה נוהג במהירות מופרזת לליגה א'. יחד עם הקבוצה. שלא תיתפס על מהירות וסיכון הקבוצה בצבירת נקודות חובה. ואז תוזמן גם לנהיגה מונעת להכיר את הדרכים המובילות למישחקים בליגה א'. אולי תבקש מאורליצקי שישלח אותך למכון גמילה ממזוכיסטים. שאלה, אתה נהנה להתעלל במועדון ובאלפי האוהדים המסורים? תחליט מה אתה רוצה מעצמך. חבל שאיש כמוך הגיע למצב הזה ודירדר איתו מועדון מפואר!!!
יחיאל תרם 50 שנה של שמים כחולים - 28/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...