על החיים ועל הקצפת

06/03/2015
חדשות


אז מי יצהל וישמח בפורים 2015 במלאבס? מחר יתקיים הדרבי הפתח תקוואי הרביעי, ואולי האחרון לעונה זו. מכבי רוצה להבטיח מקום בפלייאוף העליון, הפועל חייבת שלוש נקודות. צפי ל-7,000 אוהדים.

שני מחזורים לסיום העונה הרגילה של ליגת העל בכדורגל, וכולם רוצים לשפר עמדות. דומה שאולי לראשונה זה זמן רב, החשיבות של המשחק עבור שתי הקבוצות מבחינת המיקום בטבלה עולה על החשיבות היוקרתית של ניצחון בדרבי. מכבי ארחה את כל שלושת משחקי הדרבי העונה (כולל דרבי המחאה בגביע הטוטו בתחילת העונה). לאחר הניצחון של הפועל בסיבוב הקודם בליגה, מכבי גמלה לה במשחק הגביע, ולראשונה העונה הפועל תהיה זו שתארח את משחק הדרבי.

הפועל צפויה להעלות בהרכב חסר מאוד, בעיקר בשל מכת פציעות וכרטיסים צהובים, אבל האמת היא שזה ממש לא מעניין את אף אחד, משום שבדרבי כידוע מנצח הצד שרוצה יותר.

מכבי תעלה לאחר שישה משחקי ליגה ללא הפסד, אבל די מדוכאת מההדחה הסנסציונית ביום רביעי בגביע מול הפועל עפולה מהליגה הלאומית. חניכיו של רן בן שמעון ירצו להבטיח כבר מחר את מקומם בפלייאוף העליון, מה שייחשב להצלחה גדולה מבחינתם.

אוהדי מכבי. רוצים להוריד את הפועל

למשחק, שייפתח במוצ"ש בשעה 19:00, צפויים להגיע כ-7,000 אוהדים, רובם אוהדי הפועל המארחת, שאמורים למלא את כל היציע המזרחי. זה יהיה כמובן הדרבי הראשון בין מנחם קורצקי ורן בן שמעון, לאחר שבמשחקי הדרבים הקודמים העונה היה זה עידן בראון שעמד על הקוים בצד של הפועל. ההכנות של שני הצדדים החלו כבר במהלך חג הפורים, כשאתמול בעדלאידע הפגינו אוהדי המארחת נוכחות צבעונית בהחלט.

אוהדי הפועל הותיקים זוכרים ודאי את הדרבי של שנת 93, שהתקיים באיצטדיון ר"ג לקראת סיום העונה, כשחרב הירידה מונפת מעל הקבוצה. דני ניראון, מני בסון ניר לוין וחבריהם עשו זאת בגדול עם 5:0 קליל, שהחל את מסע ההחלצות של אותה עונה.

צו 8 לאוהדים (באדיבות ניסים קלדרון)

ומה יהיה מחר? צפוי דרבי סוער במיוחד, ולשופט לירן ליאני צפויה עבודה קשה. עמדות איפור מיוחדות לפורים מחכות לשני מחנות האוהדים מחוץ לאיצטדיון, ויתרמו ודאי לתפאורה ולאוירה.

לפני המשחק יתקיים טקס לזיכרו של אבי גרינצויג, אוהד הפועל פ"ת, שנהרג במבצע צוק איתן.

בואו בהמוניכם!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...