עיצוב אירועים עם בלונים

28/03/2018
עיצוב ויופי


הם זולים, הם צבעוניים והם יכולים להתאים לכל אירוע. אלו הם הבלונים שיכולים להפוך את האירוע שלכם ליותר שמח ובמאמר הזה נסביר לכם בדיוק כיצד ולמה זה כל כך כדאי. בפעם הבאה שאתם שומעים על בלונים לאירועים כדאי מאוד שתחשבו חיובי, כי גם לכם הם יכולים להתאים אפילו בחגיגה בתקציבים נמוכים.

אין חגיגה בלי בלונים

יש סיבה מדוע הבלונים הפכו להיות הסמל של המסיבות. הם הופכים את הכל ליותר חגיגי והם מתאימים לכל אירוע ואירוע. יש סוגים רבים של בלונים כאשר בלוני ההליום יכולים להיות מתאימים לקישוטים לשולחן, קשת בלונים יכולה להתאים לחתונות ולבריתות ועוד דוגמאות רבות שניגע בהן בהמשך. החגיגה לא תהיה מושלמת בלי סמן החגיגות, הבלונים, וההוספה שלהם לאווירה היא משהו שאי אפשר להתווכח עליו. יחד עם עוד מספר יתרונות של בלונים לאירועים, גם אתם תשתכנעו שמדובר בהוצאה משתלמת וחשובה.

בלונים לאירועים: בגלל המחיר

בלונים לאירועים זולים במיוחד. לא משנה איך תרצו לשלב את הבלונים וכמה בלונים תרצו, לא מדובר בהוצאה של יותר מכמה מאות שקלים. כמה מאות שקלים יהיה המחיר לחתונה גדולה כאשר המחיר למסיבת יום הולדת קנה לילד או לבת מצווה בדרך כלל יהיה נמוך יותר. המחיר הזול הזה נובע מכמה סיבות כאשר בראש ובראשונה מדובר על חומר גלם זול במיוחד. בלון עולה כמה אגורות ואת עיקר התשלום תשלמו לזמן שהקדישו עבור העיצוב.

לא צריך לשבור את הראש

בלונים לאירועים לא רק זולים אלא גם מאוד פשוטים. יש לא מעט הכנות שצריך לבצע לפני שמחליטים על אטרקציה כלשהי או על עיצוב כלשהו ליום האירוע, אך עם הבלונים אין צורך בזמן רב ובטח לא בהשקעה משמעותית. הצוות שיעצב את הבלונים יגיע אל מקום האירוע כמה שעות לפני ויניח אותם במקום בצורה שמתאימה לכם. אחרי שהם יסיימו הם יכולים לעזוב את הבלונים שיישארו עומדים באותו המקום בלי כל בעיה. שימוש פשוט זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של הבלונים.

התאמת מיטבית עם בלונים לכל אירוע

הם מתאימים לכל אירוע. הבלונים יכולים להתאים גם לאירועים של אנשים בוגרים יותר, כמו מסיבת רווקים, מסיבת אירוסין או חתונה, וגם לאירועים של ילדים יותר קטנים כמו למשל חגיגות יום הולדת לפעוטות, בר מצוות ובת מצוות. כך למעשה ניתן להתאים את הבלונים בכמות, בצבע, בסוג העיצוב שלהם וכמובן במקומות שבהם משלבים אותם. כל אלו יוצרים למעשה מכלול שלם שמגיע לטובת הלקוח ונותן לו את הבלונים בדיוק כמו שהוא צריך.

איך ניתן לשלב את הבלונים?

* אחד השילובים הטובים ביותר של הבלונים באירוע הוא בתור קשת בלונים. קשת בלונים היא למעשה מספר בלונים מאוגדים יחדיו, בדרך כלל כמה עשרות, כאשר ניתן ליצור בהם צורות מעניינות בכמה צבעים כך שייצרו מראה חגיגי במיוחד.

* הקשת הזו יכולה להיות בכניסה לאירוע או באזור שסמוך לכניסה, שם המוזמנים יוכלו להצטלם איתם ולקבל תמונה חגיגית. אם יחכה להם שם צלם מקצועי זה יוסיף מאוד למזכרות מהאירוע שלכם.

* אפשר לשלב את הבלונים גם בשולחנות. אפשר לתלות בלוני הליום על מרכז השולחן וכך זה יכול להתאים גם לאירוע בת מצווה, בלונים שיסמלו את הגיל בכל דרך שהיא, בון של מוצץ אם מדובר בברית או בריתה וכולה.

* אפשר לשלב את הבלונים גם באופן אקטיבי במסיבה. יש אומני בלונים שיכולים לעצב כתרים מבלונים או כל מיני צורות מעניינות כך שהתמונות מהריקודים יהיו יותר מעניינות ובאופן כללי כל האווירה תהיה הרבה יותר חגיגית.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...