עיסוי עד הבית

14/10/2021
איכות חיים


אין כמו בבית, אחרי יום ארוך, בשבת או חג. תמיד נעים לחזור הביתה, להדליק נר לשים ריח טוב ולהירגע עם כוס יין. כשאנו נמצאים בבית שלנו, אנחנו מרגישים בטוחים ומוגנים. לפעמים אנחנו זקוקים לעיסוי כל כך אבל ממש אין זמן ואנרגיה לנסוע לשום מקום, אנחנו עמוסים ועייפים, נמצאים הרבה על הכביש ורק רוצים הביתה לאחר יום ארוך בעבודה.

מה קורה לנו כשאנו רגועים וחשים בטוחים בבית?

כאשר אנו שוהים במרחב הבטוח שלנו, אנחנו חשים רגיעה שיש לה גם הסבר נוירו-כימי. בבית שלנו או מרחב אחר בטוח ומוכר שמרגיש כמו בית, התאים שלנו נרגעים, המערכת שאחראית על הרגעת הגוף שנקראת המערכת הפרא סימפטית נכנסת לפעולה, המח מפריש חומרים טובים כמו אוקסיטוצין וסרטונין ואנחנו שלווים ונינוחים.

אז למה עיסוי עד הבית?

* לפעמים כואב מדי בשביל לתפקד ולנוע. ולפעמים זו הסיבה שאתם זקוקים לעיסוי מלכתחילה. כאשר המטפל מגיע עד אליכם אין מאמץ, הריפוי מגיע עד לבית שלכם.

* ללא מאמץ – אין נהיגה אין התאמצות להגיע ולמצוא את המקום.

* ללא בזבוז זמן.

* רגיעה מלאה. בתחילת טיפול לא צריכים לדאוג לכלום, המטפל עושה הכל ומארגן. בסיום הטיפול אתם רק רוצים להמשיך לשכב ללא הגבלה, בקליניקה או ספא, צריך להתפנות לאחר מספר דקות במקרה הטוב, יותר. בבית נשארים לשכב כמה שרוצים ואפילו להמשיך הישר למיטה שלכם לישון אם לילה.

* אוירה יותר נינוחה, אחרי הכל אתם לא במקום עבודה של מישהו. אתם באווירה של הבית שלכם, המטפל פחות לחוץ "לתקתק" לקוחות כמו בספא ויש התייחסות אישית שלו אליכם.

עיסוי עד הבית - מה חשוב לדעת ולבדוק

חשוב מאד לוודא עם המטפל או החברה ששולחת אותו שהוא בעל תעודות והסמכות מתאימות. חשוב לבחור מקום שאתם סומכים עליו, שהמטפלים מקצועיים ומנוסים. אם יש לכם צרכים מיוחדים או בקשות חשוב לציין זאת מראש. חשוב לבדוק מה משך הטיפול והאם המטפל או החברה מטעמה מגיע, מספיק מאורגנים ומביאים איתם הכל. מומלץ לסדר את הבית לפני כן, ושיהיה נקי, ידוע כי זה משרה תחושה נעימה בעת העיסוי ולאחריו.

למה לבחור בעיסוי עד הבית של HOME SPA?

אנחנו ב-HOME SPA  חושבים ודואגים לכל פרט קטן. אנחנו מאמינים שעיסוי טוב, כמובן תלוי במקצועיות וניסיון המטפל- אך לא פחות מכך, באווירה, הריח והצלילים. כאשר כל הפרטים מרגיעים ונוצרת בבית הרמוניה אתם יכולים להירגע באמת. ביתכם הופך בדקות לספא אמיתי, נעים ריחני ומזמין, עם מוזיקה נעימה אורות נעימים ונרות - הכל עלינו. עליכם רק להיות בבית. אצלנו המטפלים מתהדרים בהסמכה ותעודות רבות, הם בעלי ניסיון ורזומה של שנים ואוהבים את מה שהם עושים. תוכלו לבקש את מין המטפל בטיפול ראשון ולאחר מכן לבקש מטפל ספציפי אם התחברתם.

למידע נוסף - עיסוי עד הבית

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...