עושים כבוד לתלמיד המתעמל

01/06/2014
נוער וספורט

בכפר הנוער ויצ"ו גן ונוף בפתח-תקוה התקיימה קבלת פנים חגיגית לתלמיד הכפר מישה (מיכאל) סורוקין אשר שב יחד עם נבחרת ישראל בהתעמלות לנוער מאליפות אירופה שנערכה בבולגריה.

באליפות סיימה נבחרת ישראל במקום השישי המכובד מתוך עשרות המדינות שהשתתפו, לצד תוצאות יפות והישגים אישיים של הספורטאים הצעירים, דור העתיד של האתלטים בישראל. סורוקין הוא אלוף ישראל לנוער בהתעמלות קרקע ומכשירים ולומד בכפר הנוער זו השנה השלישית.

"מישה מעורר הרבה השראה בקרב חניכי הפנימייה הוא דוגמא להצלחה, התמדה, אחריות גבוהה וחריצות, אנו גאים בו ובטוחים שצפוי לו עתיד ספורטיבי משובח לתפארת מדינת ישראל", אמר השבוע מנהל כפר הנוער אורי סער שבירך בחום את סורוקין על ההשתתפות המוצלחת בבולגריה.

"מאז הגיע אלינו מישה, צוות הכפר נתרם למשימה ומסייע בכל דרך אפשרית להצלחתו", מספר מנהל הפנימייה בכפר, נתיב רחמים, "החל מהדאגה לצרכים האישיים והבסיסיים, סיוע בשיעורי הבית, לינה בכפר גם בחופשות, אפשרות לצאת 6 פעמים בשבוע לאימונים, שיחות אישיות ועזרה רבה בכל מה שרק צריך. על אף הלו"ז הצפוף של מישה כספורטאי מצטיין, הצוות החינוכי דורש ממנו לבצע את כל החובות והמטלות שיש לכל חניך בפנימייה והוא עושה זאת באופן חיובי ובוגר".

הישגה הקבוצתי של הנבחרת מצטרף להישגיו הספורטיביים של סורוקין עד כה. בין היתר זכה האתלט הצעיר בתארים שונים ביניהם אלוף ישראל לשנת 2014, מקום שני במכבייה 2013, מקום שלישי בתחרות בינלאומית בפולין, מקום שני קבוצתי עם נבחרת ישראל בתחרות בינלאומית באיטליה, מקום שני בקרב רב באליפות ישראל לשנת 2013 ותארים נוספים.

מישה יחד עם מנהל כפר הנוער, אורי סער (צילום – יח"צ)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...