עושים טוב

01/04/2017
חדשות


צוות הנהלת ועובדי מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית נרתמו להתנדבות במסגרת 'יום המעשים הטובים' אשר צוין השנה.

הפעילות התקיימה במסגרת שיתוף פעולה בין הכללית לעמותת "רוח טובה". הפעילות נחלקה לשני מוקדי התנדבות: פעילות עם ילדים על הרצף האוטיסטי בבית הספר ע"ש רבין בפתח תקווה - שש תחנות הפעלה ומשחק לילדים הופעלו על ידי 30 עובדים ממרכז שניידר שהשקיעו מזמנם ומרצם ושימחו את הילדים, והתנדבות בשיפוץ חיצוני עבור מעון שיקום לפליטים - המעון, בית פרטי של 3 קומות, נצבע וגינתו חודשה לגמרי. למעלה מ-25 עובדים צבעו, ניקו, שתלו, סידרו וחידשו את המעון עבור אותם פליטים.

צילום: דוברות מרכז שניידר לרפואת ילדים

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "אנו במרכז שניידר מוצאים חשיבות רבה בפעילות התנדבותית. אני גאה בצוות בית החולים על ההיענות וההירתמות לפעילות זו ולאחריות חברתית".

יום המעשים הטובים, שמובילה עמותת רוח טובה, מצוין זו שנה ה-11 ברציפות. ביום זה נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, התלכדו כגוף אחד למטרה אוניברסאלית – עשיית הטוב למען האחר. כמיליון וחצי ישראלים יצאו השנה לעשות טוב במסגרת אלפי פרויקטים בכל רחבי הארץ. אנשים פרטיים, קבוצות, ארגונים וחברות עסקיות קיימו ביום זה פעילויות מגוונות: החל משיפוץ וצביעה של מוסדות רווחה, ניקוי חופים, ימי כיף לאוכלוסיות מיוחדות, טיפוח גינות קהילתיות ועוד.

צילום: דוברות מרכז שניידר לרפואת ילדים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...