עונת הפסטיבלים

04/08/2016 | זיו מנור
בידור ופנאי


קיץ שכולו חגיגת יין אחת גדולה, כיפית, משפחתית וגם רומנטית עם שפע אירועים, השקות, ערבי טעימה, מופעי מוסיקה, טיולים, ירידי אוכל ונשנוש, סדנאות לילדים ומה לא. כל המקומות, כל הטעמים, כל הניחוחות.   

קיץ לכל המשפחה בחווה החקלאית "בל עפרי" ברמת הגולן

סדנאות בציר ענבים, דריכה בגת ואפיית לחם ,סיורים למבוגרים בגן הפסלים וטעימות יין וגבינות.

החווה החקלאית – תיירותית בל עפרי ברמת הגולן עורכת לכל אורך חודש אוגוסט סדנאות לילדים בסימן בציר הענבים וסיורים למבוגרים "על כוס יין" בגן הפסלים העוסק בתרבות היהודית.

בסדנאות הילדים, המשתתפים מתנסים בהכנת יין על כל השלבים החל מבציר הענבים בכרם של ענבי שירז ועד לדריכת הענבים בגת בעזרת הרגליים, בדיוק כמו פעם. בתום התהליך נאספים כולם לשתיית יין התירוש שהוכן זה עתה.

בין היקבים בפסטיבל בין הכרמים 2016

ט"ו באב - חג האהבה במסורת היהודית, החג בו חוללו בנות ישראל בין הכרמים לאור הירח המלא. אין מקום מתאים יותר לחגוג מאשר במרום הגליל, בין היישובים הכפריים המציעים אירוח משובח, בין הכרמים הרבים עם ניחוח הבציר והנופים עוצריי הנשימה

הפסטיבל יתקיים השנה בין התאריכים 18-26.8 עם שמונה ימים ולילות מיוחדים בהם שלל אירועים: מופעי מוסיקה משקיעה ועד זריחה תחת כיפת השמיים , טיול מיוחד לילדים ביער עם שחקנים בדמות 'פיטר-פן' 'טינקרבל' וחבריהם, ירידים גליליים מיוחדים, אירועי מוסיקה, תפריטים מיוחדים במסעדות האזור, ועוד פעילויות רבות כולל אירועים ביקבים וטעימות יין ביקבים הרבים במרום הגליל.

פסטיבל היין ה-13 במוזיאון ישראל בירושלים יוצא לדרך!

עשרות יקבים גדולים ויקבי בוטיק מקומיים יציגו גם השנה את מיטב סדרות היין שלהם, כשלצדם יצרני גבינות ושוקולד ייחודיים, בינות לפסלים המפורסמים המוצגים בגן האמנות היפני שבמוזיאון, במזג האוויר הירושלמי הנפלא של תחילת ספטמבר (05-08.09.2016).

השנה מצטרף אל רשימת המציגים המכובדת מלון "כרמים" מלון ספא ויין - של רשת ישרוטל, אשר יציג לראשונה את מותג היין המיוחד של המלון: CRAMIM RED – CRAMIM WHITE, יינות המיוצרים בחלקם מענבים אשר נבצרו בכרם מלון כרמים, ואשר יוצרו במיוחד עבור המלון ביקב פלטר מטר.

באדיבות: http://zivmanor.co.il/

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...