עונת הכדוריד נפתחת - הפועל פ"ת רוצה להפתיע

24/09/2015
חדשות

מי זוכר מתי הפועל פ"ת שיחקה בליגת העל בכדוריד? השנה זה קורה. קבוצת האוהדים שהוקמה לפני חמש שנים תפתח מחר את העונה במשחק בית מול נס ציונה.

יום שישי בשעה 15:00 – לא כדורגל, כדוריד! כזכור, קבוצת האוהדים של הפועל פ"ת בכדוריד עשתה היסטוריה והעפילה לליגת העל, ובנוסף אף זכתה בגביע על שם ברנר. מחר היא תזכה בכבוד להשתתף במשחק שיפתח את העונה, כשתארח בהיכל הספורט העירוני את נס ציונה במסגרת המחזור הראשון בליגת העל 2015-2016.

 דאבל בשנה שעברה. השנה יהיה יותר קשה

הקבוצה, לה אחד התקציבים הנמוכים בליגה, שמתבססת בעיקר על שחקני בית, אוהדים והרבה לב ונשמה תנסה, יש האומרים כנגד כל הסיכויים, לשרוד את העונה בשלום, כשהאופטימים מבין קברניטי הקבוצה לא רוצים אפילו להיקלע למאבקי תחתית.

בסיום העונה שעברה, עם הבטחת העלייה לליגת העל, רבים הטילו ספק ביכולת של המועדון להעמיד תקציב ראוי לליגת העל, ואף דובר על איחוד עם קריית אונו. בסופו של דבר הקבוצה אף התחזקה בשני זרים והצליחה להעמיד סגל ראוי.

כזכור לכולם, פ"ת הייתה פעם אימפריה בכדוריד, ומי לא זוכר את הדרבים החמים של המאה הקודמת מול מכבי פ"ת. בינתיים, אחרי תקופת איחוד לא מוצלחת דרכם של שני המועדונים נפרדו שוב, וגם מכבי שואפת לחזור לליגת העל. בעונה שעברה, בליגה הלאומית, הייתה זו ידה של הפועל על העליונה, ועד שנחזור לימי הדרבים בליגת העל, תנסה כאמור הפועל לתקוע יתד בליגה זו. בהצלחה!

הקהל מוזמן להגיע ולעודד. מחיר כרטיס: 25 ש"ח (15 ש"ח לחיילים וילדים).   

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...