עוד שנתיים לרפואה

07/02/2017 | שי קרנר
חדשות


מכבי פ"ת הודיעה היום כי חוזהו של המאמן קובי רפואה הוארך בשנתיים נוספות - זאת על פי החלטת ראשי הקבוצה אבי לוזון ושינו זוארץ, המעריכים את העבודה שנעשתה העונה הקבוצה. נשלמו ההכנות למשחק הגביע מחר מול מכבי ת"א.

למעשה היה ברור כבר מזמן שרפואה ועוזריו נמרוד קוסטיקה ומוראד מגמאדוב ימשיכו לעונה נוספת, והיום כאמור הגיעה ההודעה הרשמית. רפואה התייחס לכך במסיבת העיתונאים שקיימה הקבוצה ואמר: "אני מאוד שמח להאריך את החוזה ושמח שמעריכים אותי פה. אשמח לעמוד במה שמצפים ממני".

קובי רפואה - חוזה לטווח ארוך

מכבי סיימה הערב את הכנותיה למשחק הגביע מחר ממנו יעדרו דור אלו המוצהב, לירוי צעירי המורחק וגידי קאניוק הפצוע, כתוצאה מהחבלה בברך במשחק בקריית שמונה בשבת. קאניוק יהיה כשיר למשחק הליגה הביתי מול הצהובים ביום שני. גם אבי לוזון יחמיץ את המשחק מאחר והוא נוסע לאירופה לטפל בענייניו האישיים באופ"א.

הציפיה היא ל-6,000 צופים במשחק מחר במושבה - אוהדי מכבי תל אביב ישבו ביציע המזרחי ואוהדי מכבי פ"ת ביציע המערבי. מחיר כרטיס למשחק: 50 ₪.

באשר למשחק מחר אמר רפואה: "נבוא לנצח". אגב, גם מכבי תל אביב תופיע בהרכב חסר נוכח מכת פציעות וחסרונו של הקפטן המוצהב גל אלברמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לבלוג של שי קרנר - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...