עוגה כמתנה עם קופסא מעוצבת

03/08/2016
חדשות


לא רחוקים הימים בהם העוגות באירועים היו מוצר נלווה, חלק זניח באירוע שמגיעים אליו רק בסוף לשם הטקסיות. כיום, עם התפתחות עולם הקונדיטוריה והיוקרה וההילה הסובבים את העולם הזה, העוגות הפכו להיות אלמנט קישוטי מוביל ומרכזי באירועים רבים. כיום ניתן לרכוש עוגות הנראות כתכשיט של ממש, עד שממש חבל לפרוס אותן ולנגוס בכל היופי הזה.

חלק מהחבילה הבוטיקית והיוקרתית טמון גם באריזות שאיתן מגיעות העוגות. אם פעם היה מדובר על קופסאות לעוגות שהיו פונקציונאליות בלבד, הרי שכיום מדובר על אריזות התורמות רבות לאווירה ולתחושת החגיגיות שסביב העוגה. ישנו הבדל מהותי בין עוגה המוגשת על מגש מזדמן, ובין עוגה יוקרתית המונחת בעדינות בקופסא יוקרתית ומזמינה, שידוע לכל כי מסתתרת בה עוגה טעימה ועשירה.

בחסות TALIS

אריזה איכותית לטובת האחסון

כאשר אתם בוחרים קופסא לעוגה, חשוב לשים לב לשני פרמטרים שונים. הראשון הוא אריזה איכותית. כיום העוגות המוכנות בקונדיטוריות השונות, ואפילו באפייה הביתית, הן עוגות עשירות מאד, לעתים בעלות שכבות רבות, כך שמדובר על עוגות כבדות שצריכות מעטפת חזקה שתתמוך בהן. לכן, בחיפושכם אחר קופסאות המיועדות לעוגה, חשוב לבחור בכאלו העשויות מקרטון עבה שיכול לתמוך את העוגה מצד אחד, ולאפשר לכם נשיאה קלה ופשוטה מצד שני.

אריזה לאפקט ההפתעה

הפרמטר השני שחשוב לשים אליו לב הוא המימד העיצובי. חלק בלתי נפרד מהחוויה של קבלת העוגה הוא האריזה שאיתה היא מגיעה. דמיינו לכם חולצה שאתם מקבלים במתנה והיא מגיעה ארוזה באריזה מזמינה, טבעת נישואין המגיעה בקופסא ייחודית וכדומה. דומה הדבר עם קופסאות לעוגות – יש להן תפקיד חשוב באפקט ההפתעה ובהילה הזוהרת שסביב העוגות כיום. תוכלו לבחור מתוך מגוון עשיר של קופסאות מיוחדות שיהפכו את העוגה לטעימה אפילו יותר.

הופכים את העוגה למתנה

כיום עוגות מוענקות כמתנה לכל דבר. אם פעם העוגה באירועים הייתה שוות ערך לכיבוד הקל שעל השולחן, כיום העוגות המוענקות מגיעות כמתנות לכל דבר. העוגות המוכנות כיום בקונדיטוריות הנחשבות, ואפילו בבתים הפרטיים על ידי מומחי האפייה, מגיעות עם רמות גימור מושלמות ומוכנות על ידי מיטב חומרי הגלם – מה שהופך את העוגה לקינוח בוטיקי יוקרתי. תוכלו להפוך את העוגה למתנה מושלמת עם רכישה של אריזה מהודרת לטובת אריזת העוגה.

אריזות קרטון לעוגות – לכל הגדלים וכל מטרה

כיום ישנן עוגות בקטרים שונים, כשרובן הגדול נאפות בקוטר של 20 עד 26. תוכלו למצוא קופסאות ייחודיות המתאימות לגודל העוגה במדויק. הקופסאות מעשירות את חוויית העוגה והופכות אותה לכוכבת האירוע. הקופסאות המוצעות כיום למכירה מגיעות בצבעים שונים ואפילו במנגנוני סגירה שונים, כך שיש לכם את היכולת לבחור את הקופסא שהולמת את העוגה שלכם יותר מכולן. במקרה של העוגות, אין ספק שחשוב להסתכל גם בקנקן, וגם במה שבתוכו. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...