עדלאידע 2018 בפתח תקווה

22/01/2018
בידור ופנאי


בתקווה שהפעם לא ירד גשם, ובאיחור של שנה לאחר שבשנה שעברה האירוע בוטל בשל מזג האוויר, העדלאידע חוזרת לפתח תקווה.

את העדלאידע, בסימן אוצרות הים, מוביל גם השנה אגף אירועים בראשות רון כץ ובניהולה של אלה איגלר ובשיתוף עם כלל יחידות העירייה, מית"ב וערוץ הופ. בעדלאידע השנה חמישה מייצגי ענק שהגיעו מסין - כריש ודולפינים, צב ים, תמנון ורוד, צוללת צהובה ודג אריה ייחודי ומרהיב. המייצגים שהגיעו מסין הם באורך של כ-6.5 מטרים, 3 מטרים רוחב ו-4 מטרים גובה. משקלם כטון וחצי והם עשויים מפיברגלאס.

לאירועים נוספים בפ"ת בפורים - לחצו כאן

התמונה באדיבות העירייה

עוד במצעד: אניית פיראטים ועליה ארבעה פיראטים לוחמים, כרכרת מלך הים עם מלך הים ובנות ים, אי האלמוגים עם בנות ים, ספינה של מואנה בליווי  6 רקדניות, שתי משאיות של מית"ב (תאגיד המים) האחת עם הדמויות של לולי, צומי ומולי והשנייה עם הדמויות האהובות מערוץ הופ אשר גם תפריח לאורך המסלול בועות סבון.

בנוסף תופיע בתהלוכה משאית כיבוי (של כב"ה) עם סמי הכבאי ואחריה קבוצת לוחמי אש מתחנת כיבוי פתח תקוה, וכן טנדר של האגף לאיכות הסביבה מקושט בחומרים ממוחזרים בהתאם לנושא - אוצרות הים. כל אלה ישתתפו בעדלאידע לצד מתופפים של הקונסרבטוריון העירוני, ליצנים, מפריחי בועות, דמויות רחוב - ג'אגלינג, שחקנים פיראטיים קרביים ולהקות מחול עירוניות. סך הכל כ-1,300 משתתפים.

תהלוכת העדלאידע תצא בשעה 11:00 מרחוב פוחס (חטיבת ברנר) ותצעד לאורך 1550 מ' לאורך הרחובות עין גנים ו-וולפסון, תפנה ימינה ברחוב חיים עוזר עד למזרקה בחיים עוזר פינת ההגנה. במגרש החנייה הסמוך לבניין העירייה, יתקיים בסיום העדלאידע (לקראת השעה 13:00) מופע של כוכבת הילדים מיכל הקטנה.

*החל מהשעה 06:00 יסגרו הרחובות בהם תעבור העדלאידע, הסדרי תנועה יפורסמו בנפרד.

*מתחם הנכים ברחוב עין גנים 66 ובקדמת הבמה שבחניון העירייה, חניית למתחם נכים ברחוב רחל המשוררת 29.

העדלאידע תתקיים ביום חמישי, י"ד באדר תשע"ח, 1.3.2018

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...