עב"מ בשעריה?

13/01/2016 | מאיר פרייליכמן
חדשות

האם החברים מהחלל החיצון ביקרו בשכונת שעריה בפתח תקווה השבוע? התמונה לשיפוטכם.

כבר שנים מתרוצצות שמועות על אנשים שמשוכנעים שהם ראו עב"מים וחוצנים אי שם ברחבי העולם. לפני כ-20 שנה הגדיל לעשות איש הטלויזיה דודו טופז ז"ל וזכה ב51% רייטינג כשהבטיח שחייזרים ינחתו באולפן.

הבוקר, אולי, הגיעו החברים מהחלל החיצון דווקא לפ"ת, לשכונת שעריה (אולי בגלל הקרבה לכביש מכבית...).

צילום: ינון רצבי

וכך סיפר לנו ינון רצבי, תושב השכונה:

"ישבתי לשתות את הקפה של הבוקר כשלפתע אני רואה נקודת אור מהבהבת מעל רחוב הנביאים , חשבתי שזה מטוס, אבל זה המשיך לעמוד במקום לפחות 10 דקות, הוא ריצד בצורה מחשידה, לפעמים נכבה ונדלק, כשהריצודים נעים ברמות שונות. אחרי 5 דקות של התלבטות הוצאתי את המצלמה והתחלתי לצלם. הרגשתי שהוא מנסה לומר משהו, אני לא יודע אם לי או למישהו אחר, ניסיתי לשדר לו שייקח אותי מכדור הארץ לאיזה שנה כדי שאוכל לחזור ולכתוב ספר על החוויה אבל זה לא קרה. חבל שהוא לא נחת בשכונה, סבתא שלי עושה אחלה ג'חנונים".

ואולי אולי זה בכלל טיזר לעונה החדשה של תיקים באפלה שחוזרת בקרוב, מה שבטוח שהאמת נמצאת אי שם...בשעריה...

שתף ב-

תגובות

היי חוצני אדם
שאלה לגבי העב"מ היום בבוקר, באותה שעה בדיוק יצאתי עם סבתא שלי לסיבוב בגינה באיזור שעריה וסבתא נעלמה לי לשעתיים אני לא יודעת אם זה בגלל שלא שמתי לב (ויכול מאוד להיות כי קיבלתי טלפון חדש! מהאהוב שלי), אחר כך היא חזרה הביתה... לא זוכרת כלום,.. ניסיתי לנער אותה כדי שתיזכר אבל עד שהיא שבה להכרה לקח זמן. אני כבר לא יודעת אם היא איבדה את הזיכרון מהעב"מ שלכאורה חטף אותה או שזה ברגיל מהאלצהמייר? מה עליי לעשות? תודה לכם
דפני לפסי - 14/01/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...