סקירת נדל"ן בארה"ב: 5 גורמים עיקריים שהופכים שוק הנדל"ן בניו יורק לאטרקטיבי

11/08/2016
חדשות

שוק הנדל"ן בארצות הברית הוא אחד המבוקשים בעולם, משקיעים מכל העולם מצפים למצוא רווחים גבוהים ותשואות גדולות באחד המקומות המדהימים ביותר בעולם. למרות שמדובר במדינה עצומה, האזורים המבוקשים ביותר בארצות הברית כהשקעה בתחום הנדל"ן הם לא רבים ובהחלט אפשר לומר שהעניין מתרכז במספר ערים מאוד מסוימות.

ניו יורק למשל זו דוגמה מצוינת לעיר שיש בה הכל מבחינת איכות חיים ועיר משופעת בנכסים יקרי ערך ולא בכדי משקיעים רבים מנסים את מזלם דווקא בעיר הזו. נדל"ן בארה"ב הוא תחום מאוד רחב אבל בהחלט אפשר להגיד שחלק נכבד מהנדל"ן במדינה קשור לניו יורק, אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם.

נדל"ן בארה"ב עם חברת iintoo– להשקיע בצורה נכונה

אז למה בעצם ניו יורק נחשבת לאזור נדל"ן כל כך אטרקטיבי? אפשר לשים את האצבע על גורמים רבים ואנחנו ננסה לבחור את חמש הנקודות החשובות ביותר. ראשית, מדובר בעיר גדולה מאוד ומשקיעים רבים מבינים כי ערים גדולות ימשכו אליהם תושבים חדשים וגם תיירים שלא יפסיקו להגיע ולבקר. שנית, ניו יורק ידועה כעיר עם תנועה עמוסה וזה אומר שכל פיסת אדמה בעיר שווה הרבה מאוד כסף וזה גם מה שאמור לקרות בעתיד. השקעה בנדל"ן בניו יורק אמורה להיות השקעה לא מבוטלת אבל בהחלט יש סיכוי גבוה שההשקעה תגדיל את עצמה ותהפוך לתשואה גדולה ביותר. גורם נוסף הוא התנאים מהם נהנים תושבי ניו יורק וזה כולל בתי ספר וגנים, מרכזי תרבות, מקומות עבודה בלתי נגמרים, מרכזי קניות, אולמות קולנוע, מגרשי ספורט, פארקים ולמעשה כל מה שאנחנו צריכים כדי לסגנן לעצמנו סגנון חיים איכותי. גם העובדה כי מדובר בעיר מפורסמת ומוכרת בכל העולם מגדילה את הרצון להשקיע בנכס בעיר והופכת את היעד לאטרקטיבי הרבה יותר. נקודה אחרונה מתייחסת לעובדה שלמרות שמדובר בעיר יקרה מאוד, הצפי הוא שהמחירים רק יילכו ויעלו וזה אומר שכל רכישה של נכס בעיר היום תהיה שווה הרבה יותר בשנים הקרובות.

נדל"ן בארה"ב – לבחור בעיר הנכונה

נדל"ן בארה"ב עם חברת iintoo זו הדרך הנכונה להשקיע היום בניו יורק ולצאת גדולים בעתיד. רק מומחים יוכלו להסביר לכם בצורה המדויקת והמפורטת ביותר מדוע השקעה בעיר גדולה או בעיר מוכרת תניב לכם רווחים גדולים יותר מאשר ערים אחרות ואין ספק שניו יורק זו דוגמה מצוינת. ככל שהסיכוי גדול יותר מהסיכון כך מומלץ לבחור ביעד להשקעה עבור נדל"ן. אין ספק שנדל"ן בארה"ב הפך בשנים האחרונות להשקעה המועדפת על הישראלים, מדובר בהשקעה לא מבוטלת אבל בהחלט יש כאן סיכון מחושב וזה אומר שהסיכוי להרוויח בעתיד גבוה יותר מסיכוי להפסיד. בכל העולם כבר מבינים שהשקעה בנדל"ן זו השקעה חכמה, השקעה בנדל"ן באחת מהערים הגדולות ביותר בארצות הברית זו השקעה חכמה הרבה יותר. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...