ספרינקל התפוצץ וגרם לכאוס בבניין באם המושבות החדשה

16/05/2016


דיירי הבניין ברחוב בן חור 5 בשכונת אם המושבות החדשה בפ"ת עברו היום בצהריים טראומה לא קלה, לאחר שמתז מים שהתפוצץ הפעיל את האזעקה ושיתק את המעליות. כוחות כיבוי אש, מד"א וניידת משטרה שהגיעו למקום השתלטו על האירוע.

עפ"י עדויות הדיירים, באחת מהקומות התחתונות של הבניין, בן 15 קומות, התבצעה עבודת שיפוץ רגילה, אך ככל הנראה "קדיחת יתר" גרמה לפיצוץ אחד הספרינקלרים, והדבר הוביל להפעלת מערכת האזעקה בכל הבניין.

חלק מהדיירים דיווחו כי בזמן האזעקה הם ראו עשן בקומה שלהם. כוחות של כיבוי אש הגיעו במהרה למקום והשתלטו על האירוע. גם ניידות של מד"א והמשטרה הגיעו למקום כדי להיות בכוננות, אך לפי שעה לשמחתנו אין נפגעים. כפי שניתן לראות בתמונות קומת הקרקע מלאה במים בשל הפיצוץ.

האירוע התרחש בשעה שילדים רבים מהבניין חזרו מבית הספר, ושעה ארוכה לא יכלו להגיע לדירה שלהם, לפחות לא במעלית. עשרות דיירים מבוגרים וילדים, כולל סבתות שהמתינו לנכדים בחזרה מבית הספר, נמצאים עדיין בקומת הקרקע של הבניין ומנסים להבין מה קרה.

בשעה זו עדיין ניכרים סימני האירוע בבניין, והמעליות עדיין לא חזרו לעבוד, כך שמי שגר בקומות עליונות יצטרך לעשות את הדרך במדרגות, כאילו לא די בשרב הפוקד אותנו.

האירוע בבדיקה ועדיין לא נמסרה הודעה רשמית לגבי הגורמים לפיצוץ.

לחדשות נוספות באם המושבות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...