סנסציית ענק - נוער הפועל פ"ת בגמר הגביע!

03/05/2016
חדשות


בעזרת השם – נוער הפועל נחום סטלמך פ"ת יתמודד בעוד שבועיים באצטדיון ראש הזהב מול הפועל ת"א בגמר גביע המדינה בכדורגל. הערב בחצי הגמר הדהימו הכחולים את האלופה מכבי חיפה. תצוגת ענק לשוער אסף צור – האם קם יורש לרפי כהן?

המסע של נוער הפועל פ"ת לא רוצה להסתיים – לאחר שהקבוצה מהליגה השנייה הדיחה את קריית שמונה מצמרת ליגת העל וגם את ראשון לציון התייצבו הערב המלאבסים למשחק שהפרשנים אמרו עליו שהסיכוי של פ"ת לנצח בו זהה לסיכוי שהיה ללסטר בתחילת העונה לזכות באליפות. אז אמרו...

רפי כהן - מגדל את המנהיג הבא?

בעיצומם של מאבקי העלייה לליגת העל לנוער מצאו עצמם צעירי פ"ת גם במסע חלומי במסגרת הגביע, והם החליטו לא לוותר בכל הגזרות. למשחק באצטדיון ר"ג הגיעו היום כאלף צופים, אך המחנה הכחול שלט מכל הבחינות. מכבי חיפה הגיע גאה לאחר שבשבת זכתה באליפות, אך החניכים של אורן קריספין לא התכוונו להיות שטיח.

כבר במחצית הראשונה היה ברור שהירוקים לא הגיעו לטיול, ולמרות ששלטו במרכז השדה לא הרבו לסכן את שוער פ"ת אסף צור בן ה-17 שהפגין נוכחות וביטחון רב. אבל זו הייתה רק יריית הפתיחה של השוער המוכשר. במחצית השנייה המשחק היה שקול לחלוטין, אך משמעות הדבר היא שלשתי הקבוצות היה יותר קל להגיע למצבים, ואז החלה הצגת הענק של אסף צור שפשוט נעל את שערו ועצר כדורים מכל טווח תוך שהוא משרה ביטחון רב על כל הקבוצה (כמה חבל שזה לא המצב בקבוצה הבוגרת).

גם הכחולים הגיעו למספר מצבים, כשהטוב שבהם היה של המגן בן לוי שכדור שלו מ-20 מטר חמק בתוספת הזמן ליד הקורה ושלח את הקבוצות להארכה, שגם בה היה אסף צור בלתי ניתן להכנעה. הולכים לפנדלים!

יוסף טוואבה (מימין). לחימה ללא פשרות

אסף צור המשיך בערב הנדיר כשעצר כבר את הבעיטה הראשונה של חיפה, וכבש בעצמו את הפנדל השני של פתח תקווה. עד לסיום שתי הקבוצות לא החמיצו ולבעיטה האחרונה ניגש הקפטן פז בן ארי שבקור רוח בעט פנימה ונתן את האות לצהלות באצטדיון ר"ג של הקהל הכחול, שהזכירו במעט את הערב המופלא בגמר הגביע של 92. 5-4 בסיום בפנדלים להפועל פ"ת!

השוער מספר 1. הנהיג את החבורה הלוחמת

משחק הגמר יתקיים בדיוק בעוד שבועיים ביום שלישי 17.5.2016 באצטדיון ראש הזהב בפתח תקווה. הכניסה חופשית – בואו בהמוניכם לעודד את החבורה הלוחמת והנפלאה הזו, ש-24 שעות לאחר עוד ביזיון של הקבוצה הבוגרת הזכירה לכולם מהי הדרך הנכונה.

ביום שבת בשעה 11:00 במסגרת המחזור האחרון בליגה תארח קבוצת הנוער של הפועל פתח תקווה את אסי גלבוע, ועם קצת מזל אולי תעפיל גם לליגת העל. וגם אם לא, תוכל לעשות זאת דרך המבחנים – היא כבר הוכיחה שקבוצות מליגת העל לא מפחידות אותה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...