סיכום כנס הפתיחה של תכנון מתאר העיר פ"ת

28/10/2015

ביום רביעי ה- 21.10.15 התקיים כנס פתיחה רשמי של תהליך שיתוף הציבור במסגרת תוכנית המתאר, באולם שרת בעיר. הכנס נערך בהשתתפות ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן וד"ר חווה ארליך מהנדסת העיר, אנשי מקצוע ותושבים.

הכנס היה פתוח לציבור הרחב, והתושבים שהגיעו הוזמנו להביע דעתם בנושא חזון העיר ותכנית המתאר העתידית של העיר. במהלך המפגש התקיים דיון בנוגע לעתיד העיר פ"ת. בכנס הוצגה תכנית המתאר של העיר, משמעותה וחשיבותה לעתיד העיר. הוצג דו"ח מצב קיים על העיר על ידי צוות התכנון והוצג החזון לתוכנית המתאר המחולק לשלושה מאפיינים עיקריים: 1. זהות וקהילתיות 2. מקום במטרופולין 3. איכות חיים ופיתוח בר קיימא.

ד"ר חוה ארליך (צילום: לשכת דובר העירייה)

ראש העיר איציק ברוורמן אמר: "העיר פתח תקוה גדלה בעשרים השנים האחרונות בשיעור יוצא דופן, דבר הדורש מאיתנו תכנון ופיתוח התואמים את קצב הגידול, כמו גם הרחבת מתן השירותים לתושבי העיר. אנו עמלים על כך בשנתיים האחרונות והמפגש הזה הוא חלק מתהליך מורכב ומקצועי. אני מודה לתושבים שהגיעו ולקחו חלק בתהליך החשיבה ומזמין את הציבור הרחב להשתתף במפגשים הבאים".

כנס זה הינו ראשון בתהליך שיתוף הציבור בתכנון העיר ותושבי העיר מוזמנים להמשיך להגיע ולהשתתף במפגשים הבאים. למידע נוסף ניתן לפנות לאגף לתכנון אסטרטגי בעיריית פ"ת. המצגת וכל חומר אחר שיתווסף יועלה לאתר העירייה ויהיה זמין לתושבים.

שתף ב-

תגובות

נתיבי תחבורה ונגישות
שלום לכם, למצער נבצר ממני להשתתף בכינוס הראשון. אני שם דגש על נתיבי התחבורה בכניסות וביציאות הן לעיר והן לאזורי התעשיה המקיפים אותה בנוסף לנגישות עדכנית הן לנכים והן לרוכבי אופניים ודו"ג. יש באמתחתי כלים ורעיונות לשיפור יפור הקיים. בברכה יובל פיש
יובל פיש - 29/10/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...