סיכום כנס העסקים של פורטל פ"ת

09/09/2015
חדשות


אתמול התקיים בקרית המוזיאונים בפתח-תקוה כנס עסקים גדול ומוצלח בהשתתפות 250 בעלי עסקים מפ"ת והסביבה.

הכנס נערך בחסות פורטל פ"ת באינטרנט ((ptneto.co.il בהפקתו של הבעלים ינון בוים, יזם וכלכלן, תושב פ"ת, וכלל הרצאה מאלפת של גדעון רייכר, שורת מומחים מכל התחומים, כיבוד עשיר, סיור במוזיאון ועוד.

במהלך הכנס נוצרו קשרים רבים בין היזמים, העצמאים ובעלי העסקים, שבוודאי יתפתחו גם בהמשך לשיתופי פעולה מוצלחים.

גדעון רייכר

בין הדוברים והמברכים היו: רימה גלילי - מנהלת תחום עסקים איזור המרכז של בנק הפועלים, עו"ד אורנה דוידאי - חברת מועצת העיר פ"ת שברכה מטעם פורום נשות עסקים פ"ת, גלית הרמל – מנכ"לית עמותת נש"ר, יזמות עיסקית לנוער ואבשלום סולימן – חוקר מטעם מוזיאון פ"ת.

את הפאנל המקצועי הנחה יהודה בנך והשתתפו בו מומחים לעסקים בתחומים שונים: ליאורה לייבוביץ' – יחסי ציבור, אברהם שברצטוך - רואה חשבון, לימור גרוס – משא ומתן, פנינה וולטר – קידום אתרים, ראיד אבו ריא – אשראי עיסקי, ערן רותם – שיווק, מתתיהו ברוכים – עו"ד, משפט מסחרי. 

בהמשך התקיימו מספר מצגות מקצועיות מטעם בנק הפועלים, חברת ביזיבוקס, מעוף עסקים ופורטל פ"ת. שיא האירוע היה המופע של העיתונאי גדעון רייכר שלימד את המשתתפים איך לגרום ללקוחות שלהם להתאהב בהם. רייכר, שהתקבל בהתרגשות רבה מצד הנוכחים עוד הרבה לפני שעלה על הבמה, הפליא בהרצאה מאלפת בסגנון מופע סטנדאפ, שלא הותיר אדם אחד באולם שלא צחק במשך שעה שלמה.

לקראת סיום ערכו המשתתפים סיור מודרך במוזיאון פ"ת לאמנות בהנחייתה של עו"ד אלכס פרידמן, מחוג ידידי המזיאון, שאף הזמינה את המשתתפים להצטרף לחוג הידידים. בסיום הכנס נהנו המשתתפים מארוחת צהריים טעימה.

האירוע כולו לווה במוזיקה ערבה לאוזן בביצועו של נוניס מוזיקת עולם, שצבע את האירוע באוירה מקסימה. כל המשתתפים זכו ללוחות שנה מתנת פרינט דיל, ולמגנטים מצולמים בחסות 3D הפקות.

פורטל פ"ת מקיים באופן שוטף במהלך השנה פרוייקטים משותפים עם בתי ספר בעיר בנושאים של חינוך פיננסי, כתבים צעירים ועוד.

במהלך דבריו ציין ינון בוים כי הוא מקווה שזהו רק כנס ראשון בשורה של כנסים ואירועים שיבואו אחריו במטרה לעזור ולקדם את העסקים הקטנים בפ"ת, וכי הוא מקווה כי גורמים נוספים בעיר ירימו את הכפפה.

(באדיבות ניסים קלדרון)

האירוע התקיים בשיתוף ובחסות הגורמים הבאים: פורטל פ"ת באינטרנט ((ptneto.co.il, סימפל פייננס, עמותת נש"ר – יזמות עיסקית לנוער, בנק הפועלים, חברת ביזיבוקס, מעוף, מוזיאון פ"ת לאמנות, פורום נשות עסקים פ"ת, פרינט דיל, הולי בייגל, נוניס מוזיקת עולם ו-D3 הפקות.

בימים הקרובים יתפרסמו תמונות וסרטונים נוספים מהאירוע. בינתיים שתהיה לכולנו שנה טובה ונתראה בכנס הבא!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...