סיכום חדשות השבוע בשכונת אם המושבות

01/07/2016


היתושים עדיין כאן, מגדל במקום תחנת דלק ופארק חדש בתכנון – כל זאת ועוד בסיכום השבועי.

אנחנו שמחים לבשר לכם כי מהיום ובכל יום שישי נספר לכם כאן, בפורטל פ"ת נטו, על כל מה שקרה במשך השבוע בשכונה, וברוך השם קורה כאן הרבה...

הסערה הגדולה של העיר בתחילת השבוע בנושא העלאת הארנונה נתנה את אותותיה גם אצלנו בשכונה, ועוררה תגובות רבות. תושבי אם המושבות קבלו בעיקר על התמורה שהם מקבלים (או ליתר דיוק לא מקבלים) בעד האגרה, ולא פחות מכך על העובדה כי נציגי השכונה במועצת העיר (פרט לאיציק ישראל) הצביעו בעד ההעלאה.

השבוע גם גילינו כי הסינים גילו לא רק את ערן זהבי, אלא גם את השכונה שלנו, ובאו ללמוד מבית ספר בר לב דברים חדשים – נקווה ששיתוף הפעולה יימשך. אנחנו נסתפק בתמיכה של 6 מיליון ש"ח (עשירית ממה שזהבי מקבל).

ומה עוד חדש? מגדל חדש צפוי להיות מוקם בשכונה – זהו "מגדל המושבה" שיוקם בפינת הרחובות ראשון לציון ושרגא רפאלי ויתנשא לגובה של 18 קומות, לא פחות. במקור דובר על כך שתחנת דלק תיבנה במקום, אבל היעוד שונה, וכעת רק ניתן לשאול איפה יחנו הדיירים החדשים ואורחיהם, ומה על מצוקת התחבורה הקיימת ממילא בשכונה. המקום כבר גודר והעבודות מתחילות.

ואם כבר עבודות – גם פארק חדש יוקם בשכונה, בצומת הרחובות מבצע יפתח ומבצע חורב. העבודות יימשכו כחצי שנה – ממש מבצע... הפארק יכלול בין היתר מתקני משחקים, מגרשי דשא, ספספלים, פרגולות, מתקני כושר ועוד.

ולא שכחנו – מטרד היתושים בשכונה חי ונושם. העירייה הבטיחה לטפל בנושא כבר מזמן, אבל לצערנו הבעייה עדיין קיימת, ורק אתמול צילמנו את זה:

בעירייה מבטיחים להמשיך בעבודות למיגור הבעייה ובאישור התקציבים הנדרשים, אבל בינתיים התושבים סובלים – אנחנו נמשיך לעקוב ולסבול בשקט.

ומילה לסיום, הילדים יצאו אתמול לחופש הגדול – ואנחנו מבקשים מהתושבים: אנא סעו בזהירות והשגיחו על הילדים. לא בא לנו לדווח על חדשות רעות.

סופשבוע נעים לכולם!

מצאתם משהו חסר או לא נכון בכתבה? אנא דווחו לנו כאן

שתף ב-

תגובות

מועדון נוער
לאחר שנה של פעילות, כנראה לא "מספיקה", החליטו לסגור את מועדון הנוער בשרגא רפאלי ולהסב אותו לסוג של מועדון ספורט/ג'ודו או מה שזה לא יהיה. ברור שזה מועדון שלא נוהל נכון!!! אם נוער לא הגיע אומר "דרשני"!!! לסגור מועדון ולפתוח חוג תמורת כסף - נו,באמת! אולי לפני זה עושים חושבים ושואלים - מה עשינו לא טוב שנאלצים לסגור. אבל..... ויתרו לנו...וישאירו פתוח עוד את חודשי הקיץ. ואח"כ ???? תודה למי שנתן "הנשמה" למועדון אבל זו צריכה להיות החייאה !!!!
שלומית - 01/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...