סיכום הופעתו של שלמה ארצי בפ"ת

19/06/2016
חדשות


אנרגיות מטורפות, מוסיקה מעולה וקהל אוהד ומתלהב, שלא הפסיק לשיר ולרקוד, להתרגש ואף למחות דמעה, בהופעה מדהימה של שלמה ארצי באצטדיון המושבה.

זוהי למעשה הפעם הראשונה בה מתקיים אירוע מוסיקלי בסדר גודל כזה באצטדיון המושבה, ולאור הצלחת המופע הן בהיבטים הטכניים והלוגיסטיים והן בהיבטים השיווקיים, מתוכננת הפקה בהיקפים גדולים יותר בשנה הבאה.

כ-6,000 איש הגיעו לאצטדיון ונהנו מהופעה מעולה של שלמה ארצי אשר במשך יותר משעתיים לא הפסיק לשיר, לספר ולרגש את הקהל. את שירו המרגש "מלך העולם", הקדיש שלמה ארצי ליונתן לוין הפצוע הקשה ביותר ממלחמת לבנון השנייה שנכח בהופעה והקהל כולו נעמד בהתרגשות רבה על רגליו, הסתובב לכיוון יהונתן ואמו שחיבקה אותו ולא הפסיק למחוא כפיים במהלך כל השיר ולאחריו.

צילום: דוברות עיריית פ"ת

ראש העיר איציק ברוורמן: "לראשונה קיימנו בפתח תקוה מופע בסטנדרטים שכאלה. היה זה ערב של שכרון חושים והנאה בלתי רגילה ל 6000 מאוהביו של שלמה ארצי. האצטדיון ימשיך לארח מופעים כאלה באופן קבוע. תודה רבה לכל מי שלקח חלק בהפקה זו".

איתמר אלדר מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקוה: "הופעתו של שלמה ארצי באצטדיון המושבה בפתח תקוה ביום חמישי האחרון, היוותה ירית פתיחה מרשימה, בתהליך הפיכתו של האצטדיון לפלטפורמה המובילה במרכז הארץ לאירועי תרבות וספורט. במהלך ההופעה נכחו כ 6,000 צופים (כפול מקיסריה), כולל אירוח של ילדים חולי סרטן, פצועי צה"ל ואקי"ם".

במהלך ההופעה אירח שלמה ארצי את הזמר שמעון בוסקילה. האירוע שהתקיים ביום חמישי ה 16/6 הופק ע"י עיריית פתח תקוה, החברה לפיתוח פתח תקוה והיכל התרבות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...