יבש עד העצם, אבל טעים!

06/07/2016 | חתול רחוב
חדשות


יום שישי בערב והרעב שוב תוקף אותי, שלוש דקות אחרי אני כבר על האופנוע בדרך ל"עד העצם אקספרס" – מדור ביקורת מסעדות אוכל רחוב בפורטל פ"ת.

יום שיש בערב, אזור הסיבים, עדיין לא עמוס, מהר מאוד מצאתי את עצמי יורד מהאופנוע ונכנס לסניף של עד העצם ברחוב השחם 30. המקום מעוצב להפליא, נותן תחושה של מזנון ניו-יורקי טיפוסי. שנייה לפני הדלפק הבנתי שאני נמצא בדרגת רעב 3 (צריך לסגור פינה), התפריט הפשוט של המקום עזר לי מהר מאוד למצוא את הארוחה שתשתלב טוב להמשך הערב. ל"עד העצם" תפריט קטן מאוד - מנת המבורגר אחד, שתיים, שלוש, יש גם נאגטס אבל זהו. לכל ארוחה מצורפת מנה של ציפס וכוס ריקה למילוי עצמי (מה, אני עובד אצלכם?).

הזמנתי ארוחה עם כפול (הרעב התגבר) אחרי שהתלבטתי בין קולה, סודה או לימונדה, בסוף מזגתי כוס תפוזים, והלכתי לשבת. המקום נראה נקי ומסודר, אחלה אווירה, אחלה מזגן (חשוב לחתול שמן כמוני) הכל נראה מטוקטק עד העצם (מתבקש, לא?), עברו שלוש וחצי דקות והמנה מכונה.

ביס ראשון והבנתי למה השתייה חופשית - המבורגר יבש עד העצם (יש פתגם כזה במרוקאית). שלא תתבלבלו, ההמבורגר טעים, מתובל בשלמות, הרטבים משתלבים יפה בכל ביס, אבל יבש, יש כאלה שאוהבים את העשוי עד הסוף הזה, אני אוהב להרגיש קציצה. הלחמנייה עסיסית, הציפס טעים, ותוך כמה ביסים הכל נעלם. אפשר להכריז: הפינה נסגרה בהצלחה, אפשר להמשיך את הלילה. ברור שאני אחזור לעד העצם לסיבוב נוסף.

חתולי רחוב יודעים שכל מה שקורה ברחוב יכול להגיע הבייתה, וחבל שהם לא עושים משלוחים.

לסיכום: "עד העצם אקספרס" היא בהחלט מסעדה שמצדיקה את השם שלה, האוכל הגיע מהר, היה טעים, שתייה חופשית זה תמיד כיף, אחלה מזגן נקי ומסודר. אני בטוח חוזר לסיבוב נוסף, מאוד רציתי לתת 7.5 במדד החתול אבל בגלל שאין אצלי חצאי מנות אני הולך על 8.

נתראה בסיבוב הבא...

התפריט

אקספרס 1: המבורגר של 120 גרם, צ'יפס ושתייה קלה, 42 שקלים (ההמבורגר בנפרד – 25 שקלים)

אקספרס 2: המבורגר של 240 גרם, צ'יפס ושתייה קלה, 49 שקלים (ההמבורגר בנפרד – 33 שקלים)

אקספרס 3: המבורגר של 360 גרם, צ'יפס ושתייה קלה, 57 שקלים (ההמבורגר בנפרד – 41 שקלים)

תוספות להמבורגר: גבינה או בצל מטוגן, 3 שקלים לאחת

קינוח: גלידה ב-5 שקלים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...