נשיקה צרפתית

30/08/2018
חדשות


שער בדקה ה-90 של שחקן הרכש מצרפת סוקונה אמאדו השלים שבוע חלומי להפועל פ"ת עם 1:0 קטן ענק על הפועל ר"ג.

צרפת אלופת העולם ואוהדי הפועל פ"ת על גג העולם, לפחות השבוע.

אחרי הניצחון בתחילת השבוע בלוד, ציפה לכחולים של המאמן המחונן מסאי דגו מבחן קצת יותר קשה בדמות הפועל ר"ג, המסומנת כאחת הקבוצות החזקות העונה בליגה הלאומית.

כאלף אוהדים כחולים הגיעו הערב לראש הזהב ויצרו אווירה מחשמלת. דגו ביצע שלושה שינויים בהרכב, שכלל את שחקן הרכש הצרפתי בן ה-26, ודווקא שני הכבשים מיום שני המתינו להזדמנות שלהם מהספסל.

דודי אלון בשער המשיך להצטיין וסגר שני משחקים עם רשת נקייה. לאחר מחצית ראשונה פושרת, במחצית השנייה הכחולים החזיקו יותר בכדור, אך לא הגיעו להרבה מצבים. דגו הלך על כל הקופה והכניס את מליקה ומזרחי, וכנראה שמי שמעז מנצח.

בדקה ה-90, סוקונה, שהחמיץ פעמיים ממצבים קורצים במהלך המשחק, ניצל טעות של הבלם הרמת-גני, שלח מקצה הרחבה את הכדור מעבר לידיו המשטות של השוער האורח ולרשת, והרים את ראש הזהב באוויר: 1-0 בסיום להפועל פ"ת, שמשלימה 6 נקודות בשלושה ימים ומגיע למינוס 5.

הליגה יוצאת לפגרת נבחרות וראש השנה ובעוד שבועיים תצא הפועל לירושלים למשחק עונה נוסף מול קטמון.

שנה טובה לכל אוהדי הפועל ומי ייתן שהמועדון הענק הזה יחזור לבמה המרכזית – שם מקומו!

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

כול הכבוד. לדגו. ללוחמים.
חברה צעירים אתם רואים הכול אפשרי. הכול תלוי ברצון שלכם. אתם יכולים לגבור על כול קבוצה. ותמשיכו בשיטה של דגו איש שרוצה בהצלחת המועדון...ותודה לאיש הנדיב שבמשך שנים תורם לקבוצה. תמשיך ואל תלך.
יחיאל. פלוגת הסדרן - 31/08/2018
שתף ב שתף ב
תודה לגל חצור שתורם שנים למועדון
גל חצור לא הולך לשום מקום. האיש תורם במשך שנים מאות אלפי שקלים לייצוב המועדון. ועושה את זה באהבה. אדרבה אנחנו צריכים אנשים כמוהו. ואף אחד לא יגיד לא ללכת...מי שרוצה ללכת שיילך. חד וחלק גל נישאר. בהצלחה
פלוגת הסדרן. יחיאל - 01/09/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...