נשים בדרך לשינוי - הצלחה למחזור נוסף

22/06/2015
חדשות

בחודש יוני 2015 התקיים טקס סיום לבוגרות המחזור ה- 13 של סדנת נב"ל בפתח תקווה (נשים בדרך לשינוי).

באירוע בו חולקו תעודות לבוגרות השתתפו גם ירון שפרן מנהל סניף ביטוח הלאומי, שולי ביתן מנהלת מחלקה לעבודה סוציאלית קהילתית, אורחים רבים וכמובן בוגרות הקורס ובני משפחותיהן.

סדנת נב"ל תעסוקה זו סדנת הדגל של מרכז נב"ל אשר פועלת בהצלחה רבה כבר 13 שנה ע"י המחלקה לעבודה סוציאלית קהילתית, באגף לשירותים חברתיים ובריאות.

גם השנה מעל 50% מן המשתתפות הצליחו להשתלב בעבודה בזכות כלים, מיומנויות והכוונה תעסוקתית שרכשו בסדנה וזאת לצד לימודי המחשב, שליוו את הסדנה לכל אורכה.

בערב המרגש ניכר היה הקשר החם והאמפתי שנרקם בין הבוגרות שממשיכות לשמור על קשר גם בתום הסדנה. אחת הבוגרות, ל', סיפרה: "רציתי לומר שוב תודה. כשהגעתי לסדנה הייתי שבר כלי. החיבה של הצוות המקצועי נתנה לי כוח ואמונה בעצמי כי ראיתן בי משהו שאחרים לא ראו. תודה על התמיכה והעזרה ובזכותכן אני חזקה יותר למרות כל הקשיים ומשמשת דוגמא טובה לבת שלי...". בוגרת נוספת, ע', הוסיפה: "סדנת נב"ל תעסוקה, זה לא רק לצאת לעבודה. סדנת נב"ל נטעה בנו כוח להאמין שאפשר, למרות הקשיים" .

בקרוב תפתח סדנה נוספת ונשים המעוניינות להגיש מועמדות או לקבל פרטים אודות הסדנה מוזמנות לפנות למחלקה לעבודה סוציאלית קהילתית למאיה ארונין – עו"ס קהילתית, אחראית מרכז נב"ל – 03-9149407 (ניתן להשאיר הודעה) או במייל: mayar@ptikva.org.il

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...