נקודה למחשבה

20/09/2014
חדשות

במסגרת המחזור השני של ליגת העל בכדורגל סיימה היום מכבי פ"ת את משחק החוץ שלה מול העולה החדשה מכבי נתניה בתוצאה 4:4, במשחק שבלטו בו בעיקר ההגנות החלשות של שתי הקבוצות.

רן בן שמעון, מאמנה החדש של מכבי פ"ת, הבטיח בתחילת השבוע כי קבוצתו תהיה העונה בצמרת הטבלה. המלאבסים צברו אומנם את הנקודה הראשונה שלהם העונה, ואף הפגינו אופי לאחר שחזרו 3 פעמים מפיגור, ואולם נראה כי למאמן יש עוד הרבה עבודה כדי לממש את הבטחתו.

במידה מסויימת יכולה מכבי פ"ת לשאוב עידוד מהנקודה לה לא הייתה ראויה היום, לאחר שמכבי נתניה בעטה בדלי שאותו מילאה. רן בן שמעון, שאיבד את הראש והורחק במהלך המשחק, בטענה שקילל את השופט הראשי דניאל בר נתן, יצטרך למצוא פתרונות אם הוא לא רוצה להיות בחלק התחתון של הטבלה.

לעיני 4,500 צופים, כולל היו"ר לשעבר של ההתאחדות לכדורגל – אבי לוזון, פתחה מכבי פ"ת בהרכב הבא: גיגי, פסר, הרצג, דימוב, בן דיין, גרזיצ'יץ', יעקובוביץ', קניוק, מלמד, אזורוב ושמש. במחצית השנייה שותפו: אלבז, אלו ופרץ.

בדקה ה-15 בעט דימוב לשערו הוא לאחר קומדיה של טעויות בהגנה – 1:0 לנתניה. בדקה ה-23 כדור חלש של יעקובוביץ' מ-25 מטרים חלף בין ידיו של השוער הנתנייתי החלש אריאל הרוש פנימה – 1:1. בדקה ה-26 נפסק כדור עונשין מ-11 מטרים לזכות נתניה לאחר שערן לוי הוכשל ע"י צחי גיגי, שניצל מכרטיס אדום. לוי בעט את הפנדל פנימה – 2:1 לנתניה. דקתיים למחצית בן דיין השתלט על הרחקה לא טובה של ההגנה המקומית ומ-18 מטרים בעט לפינה הימנית פנימה ורץ לחגוג משום מה דווקא מול הספסל המקומי – 2:2 במחצית.

קצב האירועים לא נרגע גם במחצית השנייה. בדקה ה-56 כבש בן שושן מקרוב לאחר מסירה של קיודה, שהוסיף שער בעצמו כעבור 8 דקות – 4:2 לנתניה. כשנראה היה שהמלאבסים יחזרו הביתה בידיים ריקות הם חזרו למשחק באופן בלתי צפוי. בדקה ה-75 גיא מלמד כבש מבישול של עוז פרץ המחליף, שהשווה בעצמו בדקה ה-83 בנגיחה לאחר כדור קרן. 4:4 מטורף בסיום.

בשבוע הבא תארח מכבי פ"ת את הפועל רעננה בתקווה לנצחון ליגה ראשון העונה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...