נפתחה תערוכת הצילומים לזכרו של סמי פרג'

07/03/2016
חדשות

היכל התרבות בפ"ת היה הערב מלא מפה לפה בערב הוקרה לכבודו של מלך הצילום, באירוע שפתח את התערוכה לזכרו.

מאות רבות של אנשים הגיעו הערב לפתיחת תערוכת ההנצחה של סמי פרג', שהלך לעולמו לפני כשנה.

צילום: זאב שטרן

החלק האמנותי של הערב המרגש נפתח בניגון של אריק דוידוב האחד והיחיד על החצוצרה. דוידוב, עם "החצוצרה המדברת" הקדיש ניגון מיוחד לטניה - אלמנתו של פרג'. את המשך הערב הנחה, כהרגלו בטוב טעם, משה (מושיק) טימור האהוב על כולנו.

ביתו הבכורה של סמי פרג', סימה, סיפרה על אבא רב הפעלים ועל מורשת הנצח שהשאיר, בכך שתעד את ההסטוריה, היה חברותי, אהוב על הבריות וראה את היופי שבכולם.

צילם את גדולי האומה. גם את דוד בן גוריון

חברים רבים ברכו וסיפרו על סמי הן בסרטונים שהוקרנו על המסך והן בפאנל מספרים שהתקיים על הבמה. בין היתר סיפר סגן ראש העיר איתי שונשיין על כך שהוריו הכירו בחנות הצילום של פרג'.

חוויות מרתקות נוספות סופרו ושותפו ע"י חוה ברק, אבי מנצור, "איציק הליצן" ומכרים נוספים של מלך הצילום. רגע מרגש היה כאשר אחד ממשתתפי הפאנל ניסים קלדרון ביקש מהצופים לקום על רגליהם ולכבד במחיאות כפיים ובדקת דומייה את סמי פרג' ז"ל.

תמונות נוספות מהערב המרגש:

תערוכת צילומים עשירה

מושיק טימור עם חברים

האמן סמי פרג'

אריק דוידוב והחצוצרה

גם אריה זייף הגיע לעשות כבוד

שתף ב-

תגובות

כל הכבוד למשפחה שהרימה ערב בלתי נשכח.
גם אני הזלתי דמעה כמו רבים מהאורחים שהגיעו הלילה להיכל התרבות בפ"ת, כשיקיר העיר ניסים קלדרון העמיד את הקהל על רגליו וביקש להריע בכפיים במשך דקה לזכרו של הצלם סמי פרג' ז"ל. בערב בלתי נשכח, שאורגן למופת ע"י בני המשפחה הנהדרת. משפחת פרג' מקטון ועד גדול.
רעיה נבות - 08/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...