נפתחה שלוחת "החממה" בשכונת עמישב

06/04/2016 | גלי סילברמינס


אמש התקיים ערב הפתיחה של שלוחת מרכז הצעירים "החממה" בשכונת עמישב בפ"ת.

כידוע מרכז החממה נמצא בשכונת כפר גנים, וכעת נפתחה שלוחה נוספת בשכונה הדרומית של העיר, ברחוב שבט בנימין 6, פ"ת. במהלך הערב חברת הכנסת לשעבר פנינה תמנו שאטה סיפרה את סיפורה האישי כתושבת השכונה.

בין הנוכחים היו דפנה ברוורמן, אשת ראש העיר (שלא יכול היה להגיע בשל מחלת השפעת), מנהל אגף הנוער והצעירים גיא אליהו וחברי מועצה רבים.

המרכז ייתן עזרה וסיוע לצעירים בגילאי 18 עד 35 בשכונת עמישב, במגוון נושאים כמו תעסוקה, לימודים, הורות ועוד, וזאת באמצעות אנשי מקצוע, הכשרות, הרצאות, סדנאות ויעוץ פרטני.

בערב הפתיחה נחשפו האורחים והמכובדים למגוון התחומים של "החממה", קיבלו הסבר רחב על המרכז ושירותיו וכן נהנו כאמור מהרצאה של ח"כ לשעבר פנינה תמנו שאטה על קידום צעירים.

רפי בנימין מנהל מרכז הצעירים העירוני הסביר: "המרכז פועל בכמה מישורים לטובת אוכלוסיית הצעירים בעיר. בחממה מלווים את הצעיר מהצבא, דרך הלימודים, העבודה ועד שהוא הופך להיות הורה צעיר. אנחנו נותנים בית בכל תחום לאותם צעירים הנמצאים בצמתים מכריעים של קבלת החלטות הנוגעות בתחומי החיים השונים כגון: השכלה, תעסוקה, יזמות עסקית,  קואוצ'ינג והורות צעירה".

מאגף הנוער והצעירים נמסר: "היה לנו חשוב לפתוח את שרותי המרכז גם לתושבי מזרח העיר ולספק מענה איכותי ונגיש לכלל צעירי העיר" .


צילום: זאב שטרן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...