נפגענו אך לא נכנענו

18/09/2015

ביום רביעי, 9.9.15 נפתחה תערוכה מיוחדת במינה באולם שרת פתח תקוה. התערוכה מציגה עבודות שצוירו באמצעות הפה והרגל, טכניקה שפותחה בעקבות נכות הציירים. כ- 16 ציירים משתתפים בתערוכה ומציגים עבודות מדהימות ביופיין.

קיים קשר אמיץ בין ארגון האמנים, שמשרדיו בפתח תקוה, לבין עיריית פתח תקוה. באמצעות האגף לאמנויות פלסטיות הוצגו בעבר מספר תערוכות באולם שרת ובהיכל התרבות.

באירוע הפתיחה אמר ראש העיר איציק ברוורמן: "כבר בילדותי נחשפתי לגלויות שציירו אמנים באמצעות הפה והרגל, ותמיד נדהמתי מיופיים של הציורים, מהדיוק ומהאופטימיות הניבטת מהם. אני גאה לארח בעיר את תערוכת אמני הפה והרגל ומבטיח שגם בהמשך נמשיך ונתמוך ביצירה ובאומנות, גם של אמנים בעלי צרכים מיוחדים". בהמשך ברך סגן ראש העיר וראש מינהל התרבות, עו"ד איתי שונשיין אשר הבטיח להמשיך ולקדם את נושא האמנות בכלל, תוך ניסיון לפנות גם לבני נוער וילדים בעלי צרכים מיוחדים.

יו"ר הארגון, מיקי ליכטנפלד הציגה את האמנים וסיפרה על הארגון ועל פעילותו, ובסיום דבריה הודתה לעיריית פתח תקוה ולראשיה שכיבדו בנוכחותם את האירוע וכן למנהלת האגף לאמנויות פלסטיות, נילי חי שהפיקה את האירוע והנחתה אותו.

נציגת האמנים נטע גנור הודתה בחום רב על ההזדמנות שעיריית פתח תקוה נותנת לאמנים ועל היחס היוצא דופן.

את הפתיחה החגיגית ליוו בקטעי נגינה קלאסיים שני חצוצרנים מהקונסרבטוריון העירוני: המורה אלכס רוייזמן והתלמיד יובל לאטס.

התערוכה פתוחה לקהל ותוצג עד לתאריך 29.10.15

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...