נעליים לגברים נוחות ואופנתיות, יש כזה דבר?

11/12/2020
חדשות


בנות תתפלאו, גם לגברים אכפת מאיך שהם נראים… מכירים את זה שאתם נמצאים בחנות הנעלה ומצאתם נעליים שמוצאות חן בעיניכם, אבל ברגע שנעלתם אותן חשתם עד כמה הן לא נוחות? אם יש פריט לבוש אחד חשוב הוא נעליים לגברים, הנעליים מכתיבות לנו את הסטייל הכללי, אך האם צריך להתפשר על הנוחות?

נעליים לגברים בישראל

הגבר הישראלי אוהב לחוש את הטבע בעזרת הרגליים, והחברות הישראליות והיבואניות יודעות זאת. בשנים האחרונות נעלי הנוחות הפכו לטרנד עולמי, לאט לאט יותר ויותר גברים ונשים מחפשים נעליים עם פחות דגש על הנראות ויותר על הנוחות. חברות ההנעלה בהתאם מייצרות מדי עונה נעליים לגברים ונשים תחת ליין של נוחות ואופנתיות. 

ייצור ליין המשלב בתוכו גם אופנתיות וגם נוחות מצריך יותר משאבים מחברות ההנעלה, ולעיתים נתון זה בא לידי ביטוי גם במחיר. כמה היום אתם משקיעים עבור נעליים לגברים? המחיר הממוצע בשוק הוא כ-450 ש"ח לזוג נעליים. המחיר של נעליים לגברים שהן גם נוחות וגם אופנתיות עלולות לטפס למחירים גבוהים יותר.

נעליים לגברים - איך בוחרים נעליים אופנתיות?

עליכם בתור התחלה למצוא את ה"ז'אנר" של ההנעלה שיותר קורצת לכם. כאשר מדברים על נעליים אופנתיות זה לא כל נעליים לאירועים או מותגים באלפי שקלים, אפשר למצוא נעליים איכותיות, נוחות ואופנתיות במחירים שמתאימים לכל כיס.

נעלי ספורט - נעלי ספורט לגברים שלא לצורך ספורט, מתאים או לא מתאים? אם תחליטו לנעול את נעלי הספורט שאמא קנתה לכם בגיל 14, זה פחות מתאים. אך ברגע שאתם קונים נעלי ספורט עם עיצוב ייחודי אתם נהנים מנוחות מקסימלית. עם זאת, יש לדעת להתאים את הביגוד לנעלי הספורט כדי להנות מהיתרון השני של הנעליים - אופנתיות.

נעלי טיולים - אין ספק שנעלי טיולים נועדו בכדי להיות נוחים, ורובן המוחלט באמת נוחות להפליא. אך מה בנוגע לנראות? ניתן למצוא נעלי טיולים שמשדרות אופנתיות, אך גם יש דגש חשוב מאוד על המכנס אותו אתם לובשים. נעלי טיולים פחות יתאימו לג'ינס סקיני, אלא לג'ינס לוס יותר, ופחות למכנסיים קצרים אלא למכנס ארוך. נעלי טיולים יכולות להיות מאוד אופנתיות ומושכות אם משתמשים בהן נכון.

אלגנט - כמו שבחורות סובלות מעקבים באירועים, גם גברים יכולים לסבול מנעלי אלגנט. כאשר אתם בוחרים נעליים לגברים לאירוע, תחילה לא חובה לבחור באלגנט. אם כבר החלטתם ללכת על נעליים לגברים מסוג אלגנט הבחירה תהפוך קשה יותר. בחרו נעליים עם סוליה עבה, לעיתים גם מומלץ לבחור חצי מידה מהמידה המקורית ונסו ללכת עם הנעליים בחנות לכמה דקות. נעליים לגברים שהן אלגנט ב-90% מהמקרים הן אופנתיות, אך מציאת נעלי אלגנט נוחות מצריכה מאיתנו מאמץ רב יותר… אבל היי… אתה הכי יפה שנוח לך.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...