נעים מאוד, פליקס

29/02/2016
נוער וספורט

באיחור של חודש וחצי סיכם הערב פליקס נעים את תנאיו כמאמן הפועל פ"ת, והוא ינסה להחזיר את המועדון לליגת העל כבר השנה. דאגה בקבוצה מיכולת השוערים. רן בן שמעון התפטר ממכבי פ"ת. הפסד לעמישב.

לאחר חיפוש קדחתני בימים האחרונים, שבהם עלו אינסוף שמות באויר (כולל מרקו בלבול, גיא לוי, דרור קשטן, שייע פייגנבוים ועוד) נמצא מאמן להפועל פ"ת. פליקס נעים, שהוביל בשנתיים האחרונות את הפועל כפר-סבא מליגה א' לליגת העל, סיכם הערב את תנאיו עם דורון גלנט והוא ינסה להוביל קבוצה נוספת לליגה הבכירה.

נעים הוא המאמן השלישי העונה של הפועל פ"ת, לאחר שמנחם קורצקי פתח את העונה וגיא צרפתי החליפו שלא בהצלחה. למאמן החדש אין יותר מיד זמן להתאקלמות, והא יהיה חייב להביא תוצאות מיידית, שכן נותרו רק ארבעה משחקים לפני הפלייאוף, וראשית כל צריכה הקבוצה להבטיח את מקומה בין 8 הראשונות. לאחר מכן יוותרו 7 משחקים נוספים שבהם יצטרך נעים להשיג את מירב הנקודות כדי להעפיל מהמקום השני, בהנחה שהמקום הראשון כבר "תפוס" ע"י אשדוד.

רפי כהן. יש שוער בשער?

בסביבת הקבוצה קיימת דאגה רבה סביב היכולת הדלה של שני השוערים בסגל – אוראל כהן ושניר דורי. היות שחלון ההעברות כבר חלף, יצטרך נעים להחליט למי מבין השניים הוא נותן קרדיט בין הקורות, וביחד עם מאמן השוערים רפי כהן לנסוך בו ביטחון.

בעקבות תוצאות המשחקים שהשלימו את המחזור הערב (הפסד של הרצליה, תיקו בין לוד ועפולה, ניצחון של אחי נצרת), לא פחות מ-11(!) קבוצות רואות עצמן מועמדות לקרב על המקום השני, כשפער הנקודות ביניהן קטן. המשימה הראשונה של נעים צפויה להיות לא קלה – ביום שישי תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל רמת השרון, שגם היא איבדה גובה בשבועות האחרונים.

לידיעות נוספות על הפועל פ"ת

גם מכבי פ"ת מחפשת מאמן

רן בן שמעון התפטר הערב (שני) מתפקידו כמאמן מכבי פ"ת, לאחר שחש כי "אינו יכול עוד". הקבוצה של שינו זוארץ והלוזונים נמצאת בסכנת ירידה ממשית מליגת העל לליגה הלאומית, וזאת לאחר שצברה נקודה אחת בלבד בשמונת משחקי הליגה האחרונים.

המועמד העיקרי להחליף את בן שמעון הוא אלישע לוי. ביום שבת צפוי למאמן החדש מבחן לא קל במשחק בית מול הפועל ת"א של אלי גוטמן. לאחר מכן תשחק הקבוצה שבעה משחקים בפלייאוף התחתון.

במשחק השלמה בליגה א' דרום נוצחה הערב מכבי עמישב פ"ת ע"י הפועל כפר שלם 2:1.

לידיעות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

חלוץ העבר גדי צלניקר הלך לעולמו. ברוך דיין האמת
נשמה טובה תמיד עם חיוך. אחד החלוצים הטובים שהיו להפועל. ז"ל
יחיאל תרם - 01/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...