נס גדול היה בפ"ת

10/05/2014
חדשות

חגיגות כפולות בפ"ת. הנס שלו ציפו בקבוצת הכדורגל של מכבי פ"ת אכן קרה הערב, והיא הצליחה לשרוד בליגת העל לשנה נוספת, עם כל הקשיים ולאחר שעד לפני שבועיים הקבוצה כבר היתה עם יותר מרגל וחצי בליגה הלאומית.

במסגרת המחזור האחרון של הפלייאוף התחתון בליגת העל אירחה מכבי פ"ת את הפועל חיפה בידיעה שהיא זקוקה לנצחון ובנוסף לבשורות שיגיעו מבלומפילד על כך שבני יהודה לא ניצחה.

החניכים של ייטב לוזון וקובי רפואה עלו למגרש לעיני 2,000 אוהדים, שספק רב אם חזו בעצמם את הדרמה שעומדת להתרחש. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, כאשר התוצאה בבלומפילד היתה דומה. בדקה ה-59 כבש רועי דיין בנגיחה מקרוב לקול צהלותיו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. הפועל חיפה הספיקה להשוות בדקה ה-67, ולאחר מכן התחילה גם הדרמה בבלומפילד. אשדוד עלתה ליתרון ובני יהודה השוותה בדקה ה-85. עד הדקה ה-90 נוצר מצב שבו התוצאה בכל המגרשים הרלוונטיים (כולל במשחקה של רמת-השרון בעכו) היתה זהה – 1:1.

ואז הדרמה הגיעה לשיאה כאשר בדקה ה-91 רועי דיין השלים צמד לאחר שנפסקה בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות החניכים של ייטב לוזון וקובי רפואה. בינתיים גם רמת השרון כבשה בדקה ה-93, אבל עם שריקת הסיום בפ"ת כולם חיכו לאישור על תוצאת הסיום בבלומפילד, וכשזו הגיעה ניתן הסימן לחגיגות בפ"ת בפעם השנייה בתוך 24 שעות - מכבי פ"ת נשארת בליגת העל תודות להפרש שערים טוב יותר מזה של רמה"ש, שירדה לליגה הלאומית ביחד עם בני-יהודה ת"א.

כידוע אתמול העפילה היריבה העירונית הפועל פ"ת לליגת העל, ובכך הובטח לנו דרבי מלאבסי בשנה הבאה בליגה הבכירה. יהיה שמח!

הכל מוכן לדרבי פתח-תקואי בעונה הבאה
שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...