נמשכות ההכנות לעדלאידע של ענקים בפ"ת

14/03/2016
חדשות

עדלאידע של ענקים - עדלאידע יוצאת דופן, חדשנית ומרעננת תתקיים השנה בעיר פתח תקווה, בחג הפורים, בבוקר יום חמישי 24.3.16.

לראשונה תתקיים בישראל, עדלאידע של ענקים ובה דמויות ענק מנופחות הנישאות ומוחזקות ע"י עשרות מבוגרים ובני נוער. האירוע יחל בשעה 11:00.

13 בלוני ענק (שגובהם 15-25 מ') בצורת דמויות מוכרות וידועות, מעולם הילדים והסרטים המצוירים, מלאות באוויר קר או בהליום, יוחזקו ע"י עשרות נושאי בלונים, אשר יצעדו יחד עם הדמויות. בין הדמויות המוכרות גארפילד, קליפורד, תומס הקטר, וודי הקאובוי מצעצוע של הסיפור, דינוזאורים ועוד.

צילום: Bigevents

בלוני הענק המגיעים לארץ בימים אלה מקליפורניה. זוהי לוגיסטיקה מורכבת הנערכים אליה בקפדנות באגף אירועים מזה מספר חודשים. משך הניפוח של כל בלון הוא כ- 4 שעות.

איתור מסלול מתאים לעדלאידע של הענקים היה אתגר לא פשוט, וזאת לאור העובדה שיש צורך בשטח רחב (כ- 8 מטרים), שגם פנוי בגובה מענפים וחוטי חשמל (כ- 25 מטרים לגובה). לאחר בחינת מדוקדקת של השטח ע"י משטרת פ"ת, אגף אירועים ואגף הביטחון הוחלט על מסלול עדלאידע שיתחיל בדרך הרב מלכה (בסמוך לפארק הגדול), ימשיך ברחוב ז'בוטינסקי לכיוון רחוב אורלוב (נקודת הסיום תהיה ברחוב אורלוב בין הרחובות פינסקר ודב ימיני). אורך המסלול 1.7 ק"מ.

לאור המצב הביטחוני השורר בארץ בימים אלה, החליטה המשטרה לתגבר את האבטחה ע"י מאות שוטרים, מאבטחים, סדרנים ומתנדבים. בנוסף לראשונה יוקם בעדלאידע מתחם צפייה נגיש לנכים ובעלי מוגבלויות, ברחוב הרב מלכה, בסמוך לשער 13,14 של הפארק הגדול.

בעדלאידע ישתתפו כמובן גם ליצנים, הולכי קביים ורקדניות מכל הלהקות המחול בעיר. האירוע המקורי והיצירתי מופק ומאורגן ע"י אגף אירועים בניהולה של אלה איגלר ובראשותו של עו"ד רון כץ, אשר אמר: "השנה רצינו לקיים עדלאידע מיוחדת שתספק חוויה מדהימה ויוצאת דופן לתושבי העיר ולילדים. אגף אירועים ימשיך לייצר אירועים מהנים לכלל תושבי העיר והעדלאידע היא אחד מאירועי השיא של השנה".

ראש העיר איציק ברוורמן: "שמנו לנו למטרה לקיים בעיר אירועים מיוחדים ואטרקטיביים לטובת תושבי העיר והילדים, ואין לי ספק כי העדלאידע השנה, תהיה אחד האירועים שיזכרו כאן למשך שנים. יישר כח לכל אגפי העירייה והגופים המשתפים פעולה בארגון העדלאידע ובמיוחד לאגף אירועים אשר מייצר לנו אירועים חדשים ומקוריים כל השנה".

האירוע מתקיים בשיתוף משטרת פתח תקוה, מד"א, כיבוי אש וכל אגפי העירייה, לרבות ביטחון, שפ"ע, דוברות, היחידה האסטרטגית, תנועה, רכב, פיקוח רב תכליתי, ספורט, מוקד, נוער וצעירים, רווחה, תכנית עיר ללא אלימות, חנייה, רישוי עסקים, גנים ונוף ומשק.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...