ניקול קידמן וקרין קיש חוגגות במילאנו

06/10/2015
תקוה'לה

לרגל השקת קולקציית שעוני הנשים של מותג היוקרה "אומגה", נערך אמש במוזיאון העיצוב "טריאנלה" שבמילאנו, נשף חגיגי במסגרתו נחשפו הדגמים החדשים של שעוני הנשים, לצד תערוכת שעוני המותג לאורך תקופה של מעל  100 שנים. התערוכה הציגה שעוני וינטג' של המותג משנת 1902 ואילך ועד שעוני היוקרה החדשים.  

אורחת הכבוד באירוע הייתה השחקנית ההוליוודית ניקול קידמן, המשמשת כפרזנטורית של המותג. האירוע החגיגי כלל קוקטייל מפואר, אוסף שעונים היסטוריים ומייצג אופנה – כמחווה לנשים, במטרה לסמל את עוצמת הנשים בעולם ואת חשיבותן.

האירוע נפתח בדברי הפתיחה של נשיא מותג אומגה סטפן אורקארט שאמר לאורחים: "זוהי הפעם הראשונה שהמותג עושה תערוכה שהיא מחווה לנשים, בה מוצגים אוסף של שעונים היסטוריים מכל הזמנים". עוד אמר נשיא אומגה: "השעונים החדשים של אומגה לנשים, ניחנים  בעיצוב יוקרתי - קלאסי, עם מנגנונים מהמתקדמים בעולם הנחשבים  לאיכות הגבוהה ביותר, בענף השענות".

קיש וקידמן (צילום: יח"צ חו"ל)

ניקול קידמן, אשר הוזמנה לגזור את סרט הפתיחה ונשאה אף היא דברים ואמרה: "לנשים בכל העולם, יש כוח ועוצמה. נפעמתי מהאוסף המרשים של שעוני אומגה  שהחזיר אותי אחורה בזמן לשעוני הנשים עוד משנת 1902, מה שמוכיח מעל כל ספק, שהמותג מוביל אופנה כבר שנים רבות".

הנציגה הישראלית באירוע הייתה קרין קיש קליסקי (קרין היא תושבת פתח תקווה ומתגוררת בשכונת אם המושבות), מנהלת תחום מותגי היוקרה של קבוצת רולטיים, המייבאת ומשווקת בישראל את המותג אומגה. קרין קיש קליסקי שנפגשה עם ניקול עדכנה אותה שבישראל יושקו השעונים במהלך חודש נובמבר הקרוב, והזמינה אותה לקפוץ לישראל, להשקה בתל-אביב, עיר בה קידמן התעניינה רבות...

נשיא אומגה סטפן אורקארט עם קידמן (צילום: יח"צ חו"ל)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...