ניצחונות לעמישב ומחנה יהודה, הפסד להפועל בכדוריד

25/09/2015
חדשות

ליגה א' בכדורגל נפתחה היום ברגל ימין מבחינת הנציגות הפתח-תקוואיות. בכדוריד עברה הפועל פ"ת את טבילת האש עם הפסד ביתי לנס ציונה.

ימי שישי העונה צפויים להיות עמוסים בספורט המלאבסי, כשבנוסף לנציגות העיר בליגות הנמוכות בכדורגל, צפויות גם קבוצות הכדורגל והכדוריד של הפועל פ"ת לשחק את מרבית משחקיהן ביום שישי.

היום נפתחו משחקי ליגה א' דרום בכדורגל, ומבחינת המלאבסיות אפשר להיות מרוצים ואופטימיים. מכבי עמישב פ"ת, שמשחקה החל באיחור לאחר שתחילה המשטרה לא אישרה את המגרש, אירחה את הפועל בקעת הירדן וגרפה את כל שלוש הנקודות עם 1:0 קטן גדול משער של יוסי אברה הצעיר בדקה ה-52.

מחנה מכוונים גבוה. המלאבסיות עדיין מושלמות העונה

גם הפועל מחנה יהודה פתחה ברגל ימין. הקבוצה שהתחזקה בפגרה, בעיקר במספר שחקנים בוגרי הפועל פ"ת, מכוונת השנה לצמרת, ולפחות לפי הפתיחה נראה שזה מה שיהיה. מחנה אירחה את שיכון המזרח וכבר במחצית הראשונה לא הותירה ליריבה כל סיכוי, לאחר שמיקל סממה ודור סנקר כבשו. בפתיחת המחצית הראשונה אלירן מגול עוד הספיק להחמיץ פנדל, אך לקראת סיום דרור דגו הבטיח את הניצחון – 3:0 בסיום למארחים.

בשבוע הבא שתי הקבוצות יצאו למשחק חוץ - עמישב מול שיכון המזרח ומחנה יהודה מול הפועל אזור. שתי הפתח-תקואיות הבכירות, מכבי והפועל, שגם הן כידוע עם מאזן מושלם העונה, ינסו לשמור על קו הניצחונות – מכבי מחר מול סכנין בליגת העל, והפועל מול אחי נצרת בליגה הלאומית ביום שני.

בכדוריד – נפתחה היום ליגת העל, כשהפועל פ"ת, שחזרה לליגה זו לאחר שנים רבות, אירחה את נס ציונה. כצפוי, קל זה לא היה והמקומיים הפסידו 31:25. המטרה של הקבוצה העונה היא כמובן לשרוד בליגה, ונקווה שהיא תעמוד במטרה זו. בשבוע הבא צפוי לכחולים עוד משחק קשה – הפעם בחוץ מול הפועל אשדוד.

צפויה עונה לא קלה. הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...