ניצחון עצוב לעמישב בדרבי

28/04/2016


מכבי עמישב פ"ת גברה בדרבי השכונות של העיר 2:1 על הפועל מחנה יהודה, אך תיאלץ לשחק במבחנים נגד הירידה לליגה ב', לאחר ששיכון המזרח גברה על נס ציונה.

בכדורגל הישראלי מי שצריך לנצח בדרך כלל עושה זאת, בטח כשמדובר בליגות הנמוכות. דוגמא טובה לכך ראינו היום במחזור הנעילה בליגה א' דרום בכדורגל. ההגרלה זימנה לעמישב, שנלחמת על חייה בליגה, את הפועל מחנה יהודה שאיבדה עניין כבר לפני מספר שבועות.

במקביל קיוו בעמישב כי יריבתם בתחתית, שיכון המזרח, תפסיד מול נס ציונה החזקה, שהראש שלה נמצא כבר במשחקי פלייאוף העלייה לליגה הלאומית. כמו כן קיוו בעמישב כי מאמנה של נס ציונה, אוהד בוזגלו, שעשה תקופה ארוכה ויפה כמאמן עמישב, יזכור לה חסד נעורים.

ניצחון שלא עזר - עמישב עדיין לא יכולה ללכת לים

המשחק במגרש בסירקין נפתח באופן מפתיע, כשבדקה ה-10 האורחים מ'מחנה' עלו ליתרון משער של דור חכמון. כעבור 8 דקות שירן היימן מעמישב כבש את השיוויון לאחר טעות של שוער מחנה יהודה גל אנגלשטיין - 1:1 במחצית.

בהפסקה שמעו שחקני עמישב כי שיכון המזרח מובילים על נס ציונה, אך למרות זאת הרוח לא יצאה מהמפרשים והם עלו למחצית השנייה והפעילו לחץ כבד על שער האורחים. בדקה ה-74 הושלם המהפך כשלי זלייט כבש את שער הניצחון – 2:1 בסיום לעמישב, שמנצחת דרבי לאחר תקופה ארוכה שבה רגלה של מחנה יהודה הייתה על העליונה במשחקים בין שתי הקבוצות.

למרות הניצחון היוקרתי, שריקת הסיום לא נתנה את האות לחגיגות בעמישב, וזאת בגלל הידיעה שהגיעה מנס ציונה על ניצחונה של שיכון המזרח 1:0. מחנה יהודה סיימה את העונה במקום העשירי, ואילו עמישב שסיימה במקום 14 תמתין לראות מי תהיה נציגת ליגה ב' שנגדה היא תצטרך להיאבק על עונה נוספת בליגה א' – שיהיה בהצלחה!

עוד היום בליגה א' דרום נקבע כי קבוצת מועדון ספורט כפר קאסם תתמודד עם מכבי קביליו יפו בסיבוב הראשון של משחקי פלייאוף העלייה לליגה הלאומית. נס ציונה תתמודד מול הפועל אזור. המשחקים יתקיימו בשבוע הבא.

לכתבות נוספות על ספורט בפ"ת

שתף ב-

תגובות

שאקי תתפטר
מאז שהגעת הקבוצה כלום ושום דבר. החלפנו מאמן כדי לראות שינוי לטובה, והשינוי שנעשה הוא לרעה. לך הביתה.
המחנה - 30/04/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...