ניצחון יוקרתי להפועל בדרבי הנוער

21/02/2015
חדשות

במסגרת המחזור ה-19 בליגת העל לנוער בכדורגל גברה היום הפועל פ"ת, מהמקום האחרון בטבלה, על יריבתה העירונית מכבי, וסיבכה אותה בתחתית.

בסיבוב הראשון הייתה זו מכבי שניצחה בזכות שער דרמטי בדקה ה-95, ואת הדרבי היום אירחה הפועל.

קרוב לודאי שבעוד מספר שבועות תשלים הפועל פתח תקווה את ירידתה לליגה השניה באופן רשמי, אלא אם כן יתרחש נס מסוג הניסים ששמורים בדרך כלל לחבורה של שמעון מזרחי. אבל כידוע לדרבי חוקים משלו, והיום מה שחשוב לאוהדים והשחקנים היה ניצחון בדרבי.

מהצד השני, מכבי פתח תקווה לא רוצה להסתבך בעצמה במאבקי התחתית, במיוחד לאור העובדה שהסגל שלה כולל ברובו שחקנים מוכשרים אומנם, אך משנתון צעיר.

מכבי תחפש את הנקודות בשבוע הבא

במזג אויר סגרירי ומצויין לכדורגל נפתח המשחק במגרש הסינטטי שכלל לא נפגע מהגשמים שירדו בימים האחרונים ועד סמוך לשריקת הפתיחה. למרות מצבה של הפועל בטבלה והטמפרטורה הנמוכה, לא מעט אוהדים ויתרו על השמיכות של יום שבת ובאו לתמוך בשתי הקבוצות.

המחצית הראשונה הייתה שקולה ברובה, כשלקראת סיומה הפועל מגבירה את הלחץ ומגיעה למספר הזדמנויות שלא נוצלו. בדקה ה-45 עלתה הפועל ליתרון לאחר שער של מיכאל בן ברוך מבישול של חמידו חמדו. 1:0 להפועל בהפסקה.

גם להם מותר לחגוג

השמיים התבהרו כמעט לחלוטין, מה שרמז אולי על כך שהצבע הכחול יהיה זה שיחייך גם במגרש. בפתיחת המחצית השנייה ספגה מכבי מכה קשה לאחר שנותרה בעשרה שחקנים, כתוצאה מכרטיס אדום ששלף השופט לשחקנה. למרות החיסרון המספרי האורחים החזיקו יותר בכדור, אך מבלי לסכן כלל את שוער הפועל. מצד שני המקומיים יכלו לסגור סיפור בשלב מוקדם, כשכמעט בכל התקפה מתפרצת יכלו לכבוש, אך סיימו את כל ההתקפות האלה ברשלנות.

בדקה ה-90, בעוד מתפרצת, המחליף סלליך פרץ משמאל וספק הוכשל. השופט הורה על הנקודה הלבנה, והקפטן פז בן ארי שלח את הכדור לפינה הימנית של השוער ופנימה. 2:0 מוצדק להפועל בסיום.

פז בן ארי סוגר את הסיפור

עם שריקת הסיום רצו שחקני הפועל לחגוג עם הקהל שלהם את הניצחון היוקרתי ואת העובדה שלפחות לשבוע אחד פ"ת של הפועל גם בנוער. בשבוע הבא הפועל פ"ת תצא למשחק חוץ מול הפועל חיפה, ואילו מכבי פ"ת, שצריכה להיזהר בהמשך לא להצטרף להפועל כיורדת הנוספת, תארח את הפועל ר"ג.

תמונות מהחגיגות של הפועל בסיום

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...