נטרול ריחות רעים בדרך יעילה וירוקה? זה אפשרי!

15/07/2020
סביבה וקיימות


בזמן האחרון שמתם לב שאת פניכם מקבלים כל מיני ריחות רעים ברחבי הבית; במקרר, במכונת הכביסה, אפילו ברכב שלכם יש ריח רע. מה קורה כאן?! איך מתמודדים עם כל זה? נטרול ריחות רעים הוא מטרד, זה כאב ראש מרגיז שלאף אחד אין באמת כוח להתעסק איתו. עם זאת, כשאנו כן חשים בריחות רעים אין לנו ברירה אלא לעשות הכל כדי להתמודד איתם ולהיפרד מהם לשלום.

נטרול ריחות רעים – כך תעשו זאת נכון

עם היותם מטרד של ממש, הריחות הרעים מתריעים בדרך כלל על מפגע חמור הרבה יותר משנדמה לכם. ככל שהזמן עובר, נטרול ריחות רעים הופך למשימה קשה ומסובכת יותר שדורשת לא רק ניקוי וחיטוי, אלא גם פירוק של תשתיות בכדי להגיע – ממש כך, לשורש הבעיה. הריחות הרעים הם בעצם חיידקים המצטברים ברחבי הבית, וכיצורים חיים בדיוק כמונו הם משחררים גזים שונים לאוויר יחד עם ריחות רעים של לחות בהתאם למקומות שבהם הם אוהבים להצטבר ולהתרבות.

אם כן, ניקח לדוגמא את הרכב שלנו. על אף הקושי שבלהיפטר מהריחות הרעים, לא תאמינו עד כמה קל למנוע הצטברות שלהם:

* אוורור – השתדלו לאוורר את הרכב ככל הניתן ולאורך כל השנה, תפעילו את המיזוג ותנו לאוויר לזרום בצינורות ובמערכת האוורור, לנקות ממנה את החיידקים המתרבים בתוכה ולהשאיר אותה נקייה לחלוטין.

* הרכב הוא לנסיעה בלבד – נסו להימנע מאכילה, עישון ושתייה ברכב. בכל הפעולות הללו קורה שנשכחות חבילות, שקיות, קופסאות, ואפילו בדלים ושאריות שעפו ברוח כשהוצאתם את היד כדי לאפר החוצה. כל אלו הם קרקע יציבה להצטברות של חיידקים ובקטריות שילכלכו את הרכב ויקבלו את פניכם עם ריח נורא ואיום בכל פעם שתחליטו לצאת לנסיעה

* תחליפו פילטרים – אולי תופתעו לשמוע, אבל מומלץ להחליף את הפילטר ברכב לפחות פעם בשנה. הדבר שומר על הרכב, ומונע מצבים לא נעימים בהם המזגן מפסיק לעבוד או מדיף ריח רע בדיוק כשאתם בעיצומה של נסיעה ארוכה.

* תקפידו על ניקיון שוטף – מדובר בניקיון הן בתוך הרכב והן מחוצה לו. נטרול ריחות רעים הוא פעולה שלא תצטרכו לבצע כל עוד פשוט תשמרו על הרכב שלכם! הקפידו לנקות אותו פעם בחודש (אפילו להעביר עליו שואב אבק מבפנים ולנקות עם מטלית ודלי מבחוץ יספיק), ותהנו מרכב נקי כמו חדש לכל אורך השנה.

נעים להכיר, מחולל אוזון הוא החבר הטוב ביותר החדש שלכם

נמאס לכם מהריח? לנו יש פתרון! נטרול ריחות רעים ברכב בעזרת מחולל האוזון! הגז הנפלא ידוע ביכולתו לחטא ולנטרל ריחות רעים, להשמיד חיידקים ובקטריות וכל זה, תוך שמירה על בריאותכם ועל איכות הסביבה. בתוך זמן קצר ולאורך זמן הרכב שלכם יעבור ניקוי וחיטוי לקבלת תוצאות מהירות, רכב כמו חדש!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...