נחנכה פינת הנצחה ע"ש חן אפטר בביה"ס חן לשגרירים צעירים

25/09/2016
חדשות


ביום שישי 23.9.16 נחנכה פינת ההנצחה ע"ש חן עברי אפטר, בבית הספר "חן" לשגרירים צעירים הקרוי על שמו.

חן עברי אפטר (2012-1958), יליד פתח תקוה, שירת במשרד החוץ, בסגל הדיפלומטי החל מנובמבר 1986, נפטר ממחלה קשה, לפני כארבע שנים.

דליה, נחמה משה וארבעת הבנים: דור, כפיר, ניב ובן (צילום: גידי לויתן)

בית הספר לשגרירים צעירים, בניהולה של רחל אמרני, חנך פינת הנצחה לזכרו של חן ז"ל בהשתתפות ראש העיר איציק ברוורמן, אלמנתו של חן, הוריו, ילדיו, בני משפחה, חברים ומוקירי זכרו.

בטקס אמרה דליה אלמנתו: "לכאורה זו פינת הנצחה, אך רק לכאורה, כי היעוד האמיתי שלה היא פינת לימוד שמסמלת חיות של מורשת, המשכיות ותקווה. השגריר בעל החזון נבצר ממנו להיות כאן איתנו, אך חזונו והמורשת שלו איתנו עד לעולם".

בהמשך הוסיפה: "חן לא הבדיל בין עבודה להנאה, בין שעות העבודה שלו לשעות הפנאי, בין חייו לבין אמנתו. הוא פשוט שאף להגשים את חזון ההצטיינות שלו בכל מעשיו והניח לאחרים להחליט אם הוא מבלה או עובד. מבחינתו, הוא תמיד עשה את שניהם בעת ובעונה אחת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

ראש העיר איציק ברוורמן, אשר למד עם חן בבית הספר והכיר אותו היטב סיפר כי חן תמיד התבלט, סחף אחריו אחרים, בכריזמה ובביטחון, אך עם צניעות וענווה. "זהו כבוד עבורנו לקרא לביה"ס לשגרירים צעירים על שם חן ז"ל, אשר התבלט תמיד במעשיו, הצטיין והיה דוגמא ומופת לאחרים", אמר ברוורמן.

הוריו של חן, נחמה ומשה, וכך גם ארבעת בניו דור, כפיר, ניב ובן, נטלו חלק בטקס, התרגשו וריגשו את הנוכחים.

בית הספר חן לשגרירים צעירים שוכן רחוב לוחמי הגטו 38, פ"ת .

שתף ב-

תגובות

יהי זכרו ברוך
כבוד גדול לקרוא לבית ספר לשגרירים צעירים על שם חן עברי אפטר. אני זכיתי להכיר אותו באופן אישי מבית הכנסת. אני מכיר גם את בנו ניב שלמד בישיבת נחלים וסיפר לי עליו רבות. כל הכבוד לנוגעים המלאכה. בהצלחה לכולם. ושנה טובה
יוני מנדלבוים - 29/11/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...