נחנך מיצג התמונות ההיסטורי של הפועל מחנה יהודה

29/04/2015
חדשות

מיצג התמונות ההיסטורי של הפועל מחנה יהודה נחנך אמש באיצטדיון המושבה בפ"ת בנוכחות אנשי ציבור ותושבי השכונה.

באיחור של מספר שנים זכתה אתמול הפועל מחנה יהודה באופן רישמי לכבוד הראוי לה בעיר פתח תקווה, כשהוסר הלוט מעל מיצג התמונות ההיסטוריות של מועדון הפאר והעבר העשיר שלו. באירוע נכחו ראש העיר, חברי מועצה, כדורגלני עבר והווה, פעילי האגודה והשכונה ותושביה.

חתיכת היסטוריה

את האירוע פתחה בת השכונה, הזמרת בת חן סולמי, ששרה את השירים "היו ימים היו לילות", "יש בי אהבה" ו-"הלוואי". ראש העיר איציק ברוורמן חזר אתמול ליציע הכבוד באיצטדיון, שם התקיים החלק הראשון של הערב, שלושה ימים בדיוק לאחר שצפה בביזיון הגדול של הפועל פ"ת מאותו מקום. "אני מתענג על העבר ועל הכדורגל של פתח תקווה, כולל זה של מחנה יהודה. חלק אני זוכר כילד, וחלק אם להודות על האמת, מסיפורים", סיפר ברוורמן והוסיף: "אני מקווה שתוחזר עטרה ליושנה. תוקן היום עוול, כי מחנה יהודה היא חלק חשוב בספורט ובהוויה של פ"ת בכלל".

האהבה מנצחת. בת חן סולמי

ד"ר אמנון מעבי, יו"ר האגודה והאיש שעמד מאחורי היוזמה כולה ומיזמים נוספים שקשורים במועדון, אמר: "אני מוקיר תודה לכל הפעילים והשחקנים לדורותיהם. מדובר בעשרים תמונות שמייצגות את האגודה מיום היווסדה ועד 2012. כמו כן מתוכננת הוצאה לאור של ספר שמשחזר את כל ההיסטוריה של הפועל מחנה יהודה. חסרות לנו עוד תמונות וכמובן כסף להשלמת המשימה. כל מי שיכול לעזור יבוא על הברכה".

תיקון עוול. איציק ברוורמן

בחלק השני של האירוע ירדו כל הנוכחים למבואת השחקנים באיצטדיון, שם מוצגות כל התמונות. כל קבוצה אורחת שתגיע מהיום לאיצטדיון בפתח תקווה תזכה לראות את ההיסטוריה של הפועל מחנה יהודה.

קהל אוהדי הכדורגל מוזמן גם להגיע ביום שישי בשעה 15:00 למגרש הפועל מחנה יהודה ולעודד את הקבוצה במשחקה האחרון העונה - משחק שעם קצת מזל יכול להסתיים בהעפלה לפלייאוף העלייה לליגה הלאומית. בהצלחה!

תמונות נוספות מהאירוע והמיצג:

אמנון מעבי מברך

הגיע הזמן

אי אפשר לפספס

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...