נחמת טיפשים? הפועל פ"ת תשחק בליגה הלאומית

15/08/2016
חדשות


הבקרה התקציבית אישרה היום את תקציב הפועל פ"ת לעונה הקרובה והקבוצה תשחק בליגה הלאומית בכדורגל. בוטל הדיון שהיה אמור להתקיים היום בבית המשפט בעניין הקפאת הליכים.

אומרים שצרת רבים נחמת טיפשים, ואכן רבים מאוהדי הפועל פ"ת נמצאים בצרה כבר שנים רבות, לפחות בכל הקשור לקבוצתם האהובה. מועדון הפאר שבשנים האחרונות איבד את כל נכסיו הרשומים, וגם מרבית האוהדים כבר לא מגיעים למגרשים, הגיע כזכור בשבוע שעבר לשפל חסר תקדים כשלא הצליח להציג תקציב מינימום לליגה השנייה, ואף הוגשה בעניינו בקשה להקפאת הליכים.

לפחות היום יכולים לרשום קברניטי המועדון הצלחה נקודתית – הקבוצה הצליחו להציג את הערבויות הנדרשות ולעמוד בתנאי הבקרה, ובכך חזרה בה הבקרה התקציבית מהודעתה על ירידת הקבוצה לליגה א'. בימים האחרונים פעלו נציגי המועדון מול העירייה ומול ספונסרים מחו"ל כדי להשיג את מה שנדרש. במקביל גם בית המשפט הודיע היום על ביטול הדיון בנושא הקפאת ההליכים, והורה לצדדים להגיע להסכמות ביניהם.

בעקבות כל זאת תפתח הקבוצה את הליגה בשבוע הקרוב במשחק בית מול מכבי נתניה. מסיבת העיתונאים שהייתה אמורה להתקיים הערב בהשתתפות ראש העיר והנהלת המועדון בוטלה מחוסר עניין של ציבור העיתונאים – טרם נקבע מועד חדש.
שתף ב-

תגובות

תודה לתורמים, ולמר ברוורמן, ומר חצור, מר גלנט.
להודות על המאמצים שעשיתם כדי להחזיר את הפועל פ"ת למקומה הטיבעי. הקבוצה של העיר פ"ת עם אלפי אוהדים. תמשיכו לתמוך כי מהפועל פ"ת התחיל הכדורגל בארץ. הפועל פ"ת חסרה להשלמת הפזל בליגת העל . תודה מכול אלפי האוהדים, בהצלחה.
יחיאל תרם. - 15/08/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...