נוער הפועל פ"ת ירד ליגה באופן מעשי

21/03/2015
חדשות

מה שהיה ידוע כבר שבועות רבים, קיבל היום חותמת כמעט רשמית – קבוצת הנוער של הפועל פ"ת מסיימת את הביקור הקצר שלה בליגה הבכירה, לאחר עוד תבוסה קשה בבית לקבוצת התחתית של הפועל רעננה.

בעוד מחזור או שניים זה יהיה רשמי, אבל היום בהזדמנות האחרונה שלה לקבל שביב תיאורטי של תקווה הובסה קבוצת הנוער של הפועל פתח תקווה בכדורגל בביתה 4:0 ע"י הפועל רעננה, שהיתה אחת הקבוצות הבודדות עד היום שהמלאבסים יכלו אולי לחלום למשוך לקלחת המאבק נגד הירידה. ניצחון היום היה עשוי להקטין את הפער בין שתי הקבוצות לתשע נקודות, כשנותרו 21 נקודות בקופה.

אך כאמור, זה לא קרה, ושני שערים בכל מחצית סגרו סופית את הסיפור של המלאבסים בליגת העל, לאחר עוד משחק חלש ויכולת עלובה. בתחילת העונה עוד ניתן היה לדבר על חוסר מזל, אבל לקבוצה שמנצחת רק 3 משחקים מתוך 23, וצוברת רק 11 נקודות מתוך 69 אין מקום בליגה הבכירה.

ינסו להשתקם שוב בעונה הבאה

התוצאות השנה, והיעדר שחקני בית ברמה ראויה (עצוב שגם מחלקת הנוער מתבססת על מושאלים), ממחישים שוב את המצב העגום אליו הידרדרה מחלקת הנוער שהיתה פעם הבכירה בארץ. רק השבוע חשף העיתונאי רון קופמן חלק מהאירועים שליוו את הידרדרות המועדון כולו בשני העשורים האחרונים.

מהעבר השני של הכביש, הפסידה היום קבוצת הנוער של מכבי פ"ת 2:0 להפועל קריית שמונה, וגם הפתח תקוואית הנוספת עדיין לא הבטיחה סופית את מקומה בליגה העליונה, ותהיה זקוקה למספר נקודות נוספות עד לסיום העונה כדי לעשות זאת. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...