נגמרו התירוצים

13/08/2017
חדשות


הפועל פ"ת שוב לא הרשימה והודחה הערב מגביע הטוטו בהפסד נוסף, הפעם מול הפועל ת"א. ביום שישי מתחילה הליגה.

הפועל פ"ת הצליחה להעביר היום מספר שחקנים נוספים בבקרה התקציבית, מה שאפשר לה להופיע בסגל מכובד למשחק הערב מול הפועל ת"א במסגרת גביע הטוטו, אם כי עדיין ישנם מספר שחקנים בכירים שלא אושרו לשחק.

באדיבות דף הפייסבוק של הפועל פתח-תקוה

"המארחת" במשחק תשתמש גם השנה בראש הזהב כאצטדיונה הביתי, וכך כמובן עשתה גם הערב לעיני קהל אוהדיה הגדול. האדומים מעודדים מהניצחון על בני לוד לאחר הפתיחה פושרת מול הפועל ר"ג. למלאבסים מנגד זהו ניסוי כלים ראשון לאחר שמההפסד להפועל ר"ג בשבוע שעבר לא ניתן היה ללמוד הרבה בשל הסגל החסר.

טעות של השוער הצעיר עומר חנין עזרה להפועל ת"א לעלות ליתרון כבר בדקה השמינית מבעיטה של מוטי ברשצקי. גם בהמשך המחצית הראשונה היו אלה התל-אביבים שהיו קרובים יותר לכיבוש שער נוסף מאשר השוויון של פ"ת.

במחצית השנייה התמונה חזרה על עצמה, כשבדקה ה-75 טעות חמורה נוספת של השוער המלאבסי נוצלה הפעם ע"י עידו אקסברד שגלגל לרשת החשופה. בדקה ה-85 המחליף נס זמיר הורחק לאחר עבירה ויחמיץ את פתיחת הליגה. גם המילה האחרונה הייתה שייכת לאדומים כשניר לקס ניצל חור נוסף בהגנה של פ"ת והכניע בקלות את חנין – 3:0 בסיום להפועל ת"א.

למרות הסגל החסר נראה שלאורן קריספין וחניכיו מצפה עדיין עבודה רבה, גם לאחר שהסגל כולו יאושר בבקרה התקציבית, משום שעל פי משחקי ההכנה הקבוצה לא נראית על כר הדשא, לפחות כרגע, טובה מספיק בשביל לעלות ליגה כפי שחוזים לה מרבית הפרשנים.

בכל מקרה, הדבר האמיתי מתחיל ביום שישי השבוע בשעה 16:30 כשהכחולים יארחו את הפועל קטמון ירושלים במחזור הראשון בליגה הלאומית – שיהיה בהצלחה!

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

מחנה נופש או קייטנה. לבריאות...אבל...
אבל שום סיבה שבעולם לא תצדיק שני הפסדים ברצף ועוד במשחק רישמי. 3 ימים לפתיחת הליגה הסדירה על הנוגעים בדבר להתעורר. טוב שהפנצר קרה עכשיו לפני שהרכבת תתחיל לנסוע..המטרה של העוסקים במלאכה טובה, אבל שיפור דחוף צריך, או שבונים עם הקאדר הזה להישאר בליגה. אם בכלל. המבין יבין. קדימה לעבודה....עבודה. בהצלחהחברים, סומכים עליכם. בלי פשלות.ופדיכות..לנו האוהדים כבר נמאס מזמן. תחזירו לנו מה שלקחו לנו...בהצלחה
יחיאל תרם. כחול ויסוקר 51 שנה - 13/08/2017
שתף ב שתף ב
מה, תיסמונת קאלה נידבקה בחנין? שוערים צריכים חיסון
שוער צעיר מבטיח...אבל זה כבר לא טעויות למסור פעמיים כדורים ליריב. אני לא קורה לזה התרגשות או לחץ. המסירות ליריב מצד השוער היו רגועות. חנין מאחל לך הצלחה בהמשך. אל תחשוב על קאלה אז הכול יהיה בסדר...
יחיאל תרם. כחול ויסוקר. 51 שנה - 13/08/2017
שתף ב שתף ב
ת"א עברו אתכם השחקנים כמו שעוברים קונוסים.
שיחקתם בתרדמה מוחלטת. זה מזכיר את הקבוצה בפולין שניצחתם בתוצאה גבוהה. בו נגיד נתנו לכם בשביל המוטיבציה. למראית עיין ניראה שאתם השחקנים קיבלתם הוראה לאושש את ת"א. ניראה על פניו שהמשחק לא קשור אליכם. לא הייתה רוח לחימה. לא סגרתם נכון שחקנים. אפשרתם לת"א לעשות ברחבה שלנו מה שהם רוצים. גם לכם מגיע פרחים. לא רק לחנין...מקווים מאוד שהמשחק הזה היה חלום..ומקווים מאוד שאותו חלום הזוי לא יחזור.
יחיאל תרם. כחול ויסוקר. 51 שנה - 15/08/2017
שתף ב שתף ב
נזכרתם ששוער הוא חצי קבוצה. אתם צוות מיקצועי???
אם אתם קוראים לעצמכם צוות מיקצועי הלוא לא צריך הרבה לחשוב את מי קודם להעביר בבקרה..קודם עושים הגנה חזקה כדי לא לספוג שערים. ובהמשך מעבירים בבקרה את שאר השחקנם...דוגמה קטנה אבל גדולה. אם השוער חנין יחטוף אדום או יפצע..מי יחלף אותו..שוער מנערים א'. חשבתם על סיטואציה כזאת. עמדת המאמן פה לא מובנת. הוא למראית עיין המאמן לא קובע מי יעבר בבקרה. פה כול האחריות המיקצועית על המאמן. אורן תעשה חושבים לאן אתה מוביל אותנו. ולאן אתה מוביל את הקריירה שלך!!!
יחיאל תרם. כחול ויסוקר. 51 שנה - 16/08/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...