נבחרה יועצת ראש העיר למעמד האישה

13/10/2016
חדשות מקומיות


התמנתה יועצת ראש העיר למעמד האישה - לתפקיד נבחרה הגב' רחל אלון, אשר תחליף את הגב' חנה יאול אשר פרשה לגמלאות.

תפקידיה של היועצת לקידום מעמד האישה הם לפעול בתחום הרשות המקומית, לקידום מעמד האישה והשוויון בין המינים ולמניעת אלימות נגד נשים, לפעול למען שינוי במעמדן של הנשים בעיר פתח תקוה, בכל תחומי החיים: עסקים, משפחה, השכלה, רווחה, מצוקות כלכליות, התמודדות עם אלימות ועוד.

רחל אלון, בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך ותואר ראשון במדעי הסביבה, ניהלה בתשע השנים האחרונות את בית הספר הקהילתי נווה עוז, משמשת כמרצה באקדמיה בתחומים של חינוך והערכת המשאב האנושי, ושימשה גם כיועצת אסטרטגית לתהליכי חינוך והתפתחות אישיים וארגוניים.

צילום: לשכת דובר העירייה

רחל אלון: "כיועצת ראש העיר למעמד האישה אני רואה בתפקיד הזדמנות לתת מענה ייחודי לאוכלוסיית הנשים בעיר, על כל גווניה. אני מאמינה גדולה בשיתופי פעולה ואעשה כל שביכולתי על מנת לתרום ולמנף את השותפויות לטובת כולנו".

ראש העיר איציק ברוורמן: "תפקיד יועצת ראש העיר למעמד האישה הינו תפקיד בעל חשיבות רבה ברשות המקומית, ואני מאמין כי יש לספק מענה ייחודי המתאים לנשים במגוון הקהלים ובתחומים השונים. רחל מביאה עמה רוח חדשה ורעננה לתפקיד ויש לה את הכישורים והניסיון לבצע את המלאכה בהצלחה רבה. אני מודה לקודמתה בתפקיד, הגב' חנה יאול, שמילאה את התפקיד במסירות ובמקצועיות וכעת פרשה לגמלאות".

רחל אלון היא אם לשני ילדים, תושבת העיר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

מזל טוב
העיר פתח תקווה שזכתה ובגדול רחל אלון אישה מיוחדת רגישה חכמה עם המון כוחות ונתינה אין סופית הרבה הצלחה
מורין כהן - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
בהצלחה
נשות פתח תקווה זכו בגדול שיהיה בהצלחה. קיבלתן אישה משכמה ומעלה. ישר כח!!!
רחל שלו - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
ברכות חמות - מינוי חכם וראוי
מהיכרות אישית של הגב' אלון - מברך על המינוי - ראש העיר והעיר עצמה זכו באדם נפלא !! אשת עשייה / קשובה ויצירתית !! אשת חינוך וערכים בכל רמ'ח אבריה - מאחל לך ולכל העוסקים במלאכה הצלחה בהמשך הדרך ושנה טובה
דורון - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
רחל אלון יועצת ראש העיר למעמד האשה
מכירה את רחל מזה חמש שנים עבדתי בבית הספר אותו ניהלה הגעתי לעבודה בשמחה והנאה צרופה רחל אשה יוצאת דופן דמות להערצה נתנה לי את המקום והבמה לממש את כל כישוריי עם תמיכה פרגון והערכה רבה מאד לא אשכח ותמיד אזכור לה את טוב ליבה האכפתיות והוקרת תודה רחל סוחפת אחריה אי אפשר שלא להיות בקרבתה ולא להיסחף לעשייה האין סופית שלה תמיד חושבת כמה צעדים קדימה בהסתכלות על האחר באשר הוא.
סמדר נאמן - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
רחל אלון
אשה בכל רמ"ח איבריה. מיוחדת במינה וללא ספק תוסיף ותעצב רבות את מעמד האישה בעירנו. בהצלחה.
רננה פיול - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
רחל הכי שווה
רחל (המנהלת לשעבר שלנו) היתה רגישה נבונה וחכמה אין כמו רחל אלון פשוט מ-ק-ס-י-מ-ה!!!
תלמידה מנווה עוז - 13/10/2016
שתף ב שתף ב
רחל אלון אשת השנה
אכן רחל אשה ראויה. תבצע את תפקיד יו'ר מעמד האשה בצורה הטובה והיעילה ביותר עם הרבה איכויות. תמנף את נושא מעמד האשה וכל הכרוך בנשים למען נשים..מגיע לה ..היא יצירתית ברמות. ניהלה ביהס ביד רמה. יש לה יכולת עם עוצמה. מאחלת לה בהצלחה. רחל צאי לדרך המלך..איך אומרים יש לך את זה ובגדול.
מירה גפן - 14/10/2016
שתף ב שתף ב
הצלחה בתפקידך החדש
עיריית פתח תקוה הצליחה להתאים ולבחור מועמדת מוכשרת ומצטיינת ועם יכולות בכל תחום שנגעה בו. לרחל יישר כח והצלחה בתפקיד יועצת ראש העיר למעמד האשה ובכלל. מציע לראש העיר להשתמש בכישוריה לתפקידים נוספים.
מזל - 15/10/2016
שתף ב שתף ב
למעלה משנתיים ללא יועצת למעמד האישה
בשעה טובה! יותר משנתיים לא היתה יועצת שכיהנה בתפקיד. משרד הפנים "נרדם" ולא אכף את החוק המחייב כל ראש עיר למנות יועצת למעמד האישה. יש הרבה מה לעשות בעיר! שפע בריאות לחנה יאול. בהצלחה לרחל אלון 💚
ירדן כהנא - 19/10/2016
שתף ב שתף ב
בחירה מדויקת
העיר פ"ת זכתה. רחל היא דמות מעוררת השראה ופורצת דרך. מהכרותי איתה תתרום רבות למעמד האשה. היא מומחית בהעצמה.
בינת לדר - 19/10/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...