מתרגלים סובלנות על המגרש

21/11/2018
חדשות


עמותת אוהדי הפועל פ"ת בכדורגל - "הכחולה", הנוער העובד והלומד ומחלקת הנוער של הפועל פתח תקוה, ערכו אתמול (שלישי) פעילות משותפת לרגל יום הסובלנות הבינלאומי שמצוין החודש.

בפעילות שנערכה במגרש הספורט בחטיבת הביניים "גולדה", לקחו חלק חניכים מקן אם המושבות של הנוער העובד והלומד בפ"ת, ביניהם חניכים עם מוגבלויות, יחד עם קבוצת ילדים ג' צפון ממחלקת הנוער של הפועל פ"ת. גם מנכ"ל המועדון, גיא בלום, נכח בפעילות.

מסגרת הפעילות כללה חלוקה לקבוצות מעורבות, ביצוע הפעלות ותרגול משחקי ספורט למיניהם, כאשר בשיאה של הפעילות הכינו הילדים שלט גדול עם כיתוב של יום הסובלנות, שבלט בצבעוניות שלו - אלמנט שמדגיש את השונות בין האנשים, בד בבד עם ריבוי התכונות, הצרכים והמאפיינים שיש לכל אחד ואחת.

לדברי שי שנקמן, פעיל בעמותת הכחולה ואחד ממארגני הפעילות: "פעילות זו נהגתה בהתאם לרוח העמותה, לפיו חיבור לקהילה המקומית וחינוך לערכים מהווים אבני יסוד בחזון "הכחולה". אופי הפעילות של מפגש בלתי אמצעי על מגרש המשחקים, נבחר כדי להנגיש בדרך טבעית ומהנה את הנושא של סובלנות, במטרה לחזק את ערכי כבוד האדם והיחס לאחר בקרב הילדים, שמצדם גילו רוח ספורטיבית, סבלנות וסובלנות ראויים לציון."

לדברי רכזת קן אם המושבות, בת אל קלינגמן: "הפעילות עם העמותה והמפגש עם ילדי העיר הם המשך ישיר של הפעילות החינוכית שאנו יוצרים בקהילה ובשכונת אם המושבות. כתנועה אשר ערכי שוויון ערך האדם וקבלת האחר עומדים במרכזה, המפגש בין חניכים שונים שמתחנכים לכבוד וסובלנות באופן מהנה וחווייתי, היה לנו חשוב ומשמעותי. דלתות הקן פתוחות בפני כל ילד וילדה בפתח תקוה, ואנחנו מזמינים את כולם להצטרף לפעילות."

צילום: יוני לב ארי - עמותת הכחולה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...