מתי תתקיים ישיבת מועצת העיר הבאה?

30/11/2015
חדשות

אמש הייתה אמורה להתקיים ישיבה מספר 30 של מועצת העיר פ"ת. בשל מיעוט נוכחים ועל פי התקנון היא נדחתה. האם היא תתקיים בערב נר ראשון של חנוכה?

האם כך אנו רוצים לראות את נבחרנו מנהלים את העיר? לא בטוח... ישיבת המועצה שנקבעה לאתמול לא נערכה בסופו של דבר בשל מיעוט נוכחים. ראש העיר איציק ברוורמן לא הגיע לישיבה וכך גם מרבית חברי הקואליציה. מנהיג האופוזיציה רמי גרינברג הבחין בכך והורה לחבריו לצאת מהחדר.

כתוצאה מכך בשעה 18:30, שהיא השעה הקובעת, לא נכח הפורום המינימאלי (9 חברים) לקיום הישיבה והיועצת המשפטית שרית גרינבוים אישרה שלא ניתן לקיים את הישיבה. כל זאת לאחר דין ודברים צעקני בין מנכ"ל העירייה יעקב ממן לבין רמי גרינברג (צפו באירועים בקישור למעלה משמאל).

גרינברג וחברי אופוזיציה נוספים קבלו על כך כי ההזדמנות היחידה שלהם להשמיע את קולם היא פעם בחודש בישיבת המועצה, ואילו ראש העיר לא מכבד אותם בכך שאינו מגיע לישיבות.

על פי התקנון הישיבה אמורה להידחות בשבוע – כלומר ליום ראשון הבא, שנופל במקרה על ערב הדלקת נר ראשון של חנוכה. אם בכל זאת תתקיים הישיבה במועד זה נקווה כי המהומה של אתמול לא תחזור, והאש היחידה תהיה של הנרות...

בנוסף, נותר לנו לקוות כי לישיבות הבאות יגיעו כל נבחרי המועצה (27 במספר) שכן זהו תפקידם ולשם כך נבחרו. נקווה גם כי יתקיימו דיונים מכובדים והחלטות לטובת הציבור שבחר אותם ושאותו הם מייצגים, ושהנבחרים ישימו את הפוליטיקה הקטנה בצד.

ואיזה מסכנים התושבים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...