מתחם בילויים נוסף באם המושבות החדשה?

30/03/2016

הקומה העליונה בבניין בן 3 קומות ברחוב שרגא רפאלי בשכונה תהפוך למתחם בילויים, שישרת את הציבור לאירועים והופעות.

חבר מועצת העיר איציק ישראל, שהוא גם תושב שכונת אם המושבות, וכידוע שימש עד לא מכבר כסגן ראש העיר וראש מנהל החינוך, הודיע היום על ההתקדמות לקראת השלמת מתחם בילויים חדש בשכונת אם המושבות בפ"ת.

רחוב שרגא רפאלי - השקט שלפני?

ישראל כותב בדף הפייסבוק שלו: "בקומת הקרקע נבנו 3 גני ילדים. הקומה העליונה יועדה לצרכי ציבור. בישיבה של ועדת פרוגרמות העירונית בהשתתפותי הוחלט להקים מתחם בילוי שישרת את התושבים. מתחם הבילוי מיועד להיות באחריות אגף האירועים".

לדבריו: "במתחם מתוכננות הופעות, אירועים ופעילות לכלל ציבור התושבים כפי שמתקיים כיום במועדון ה"גולה" שמשרת את הציבור הדתי לאומי בשכונת שיכון הפועל המזרחי. בימים אלו מסיימים את תהליך ביצוע רכש הריהוט והציוד".

ישראל, שבתפקידו הקודם דאג לקידום תיקצוב ובינוי מוסדות חינוך ומבני ציבור שנבנו מעל גני הילדים, מציין גם כי עד עתה חל עיכוב בפרויקט בשל העובדה שגורם בכיר בעירייה רצה לבטל אותו.

איציק ישראל - ממשיך לעבוד

ישראל מסכם: "אני בטוח כי בסופו של יום כולנו נהנה ממתחם שיתן מענה לצורך המתבקש ולבילוי של הופעות איכותיות כפי שמתקיים במועדון הזאפה ומקומות אחרים דומים".

מעניין יהיה לעקוב גם אחר תגובתם של דיירי רחוב שרגא רפאלי והרחובות הסמוכים, שחלקם ודאי פחות יאהב את הרעש ואולי גם ההמולה, במידה שיהיו כאלה, בסמוך לביתם.

בכל מקרה אנחנו תמיד בעד בילויים ושמחה, ומבטיחים להמשיך לעקוב.

לידיעות נוספות על המתרחש בשכונות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...