משנה מאמן משנה מזל

14/02/2015
חדשות

יום של אהבה בראש הזהב - הפועל פ"ת הצליחה לשם שינוי לא לספוג בדקות האחרונות והשיגה ניצחון חשוב מול הפועל חיפה, שמחזיר אותה לתמונת ההישארות בליגה.

במסגרת המחזור ה-22 בליגת העל בכדורגל אירחה הערב הפועל פ"ת את יריבתה העיקרית בתחתית, הפועל חיפה, כשהיא יודעת שמדובר בהזדמנות האולי אחרונה שלה להציל את העונה.

אחרי שבשבוע שעבר התחזקה הקבוצה במספר שחקנים, וסוף סוף יש לה גם ספסל משמעותי, החליפה הקבוצה השבוע גם מאמן, כשעידן בראון הצעיר נפרד ברוח טובה, ובמקומו הובא "מומחה השיקום" מנחם קורצקי.

קורצקי פתח בהרכב הבא: דרשלר, תורג'מן, פסו, טוקורה, מוסא, אראל, אבו זייד, צעירי, בן יאיר, אורמוש והירש. בהמשך שותפו: אלטמן, צ'ימאזי וכוכב.

תשעה ירחי לידה

השופט אלי חכמון הוציא את המשחק לדרך לעיני 3,000 צופים, כשרובם נאלצו להידחס ביציע אחד, הודות לניהול "המופתי" שמאפיין את המועדון (ואולי פשוט רצו שלא יהיה להם קר...). בכל מקרה, השחקנים היו אלה שחיממו את לב האוהדים. כבר בהתקפה הראשונה אותתו המקומיים שהעונה הזו עדיין לא אבודה, כששחר הירש כמעט כבש. כעבור ארבע דקות נוספות בלבד הם גם עלו על לוח התוצאות: בן בן יאיר ניצל מצויין בעיטה חופשית ובעט מ-20 מטרים לפינה הקרובה – 1:0 לפתח תקווה.

בדקה ה-16 פסק השופט על בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות המלאבסים לאחר נגיעת יד. השוער זינק לפינה ושחר הירש גלגל את הכדור למרכז ופנימה – 2:0 מדהים לכחולים. בהמשך לאלה היה קרוב לצמק את התוצאה, ומצד שני הירש כמעט כבש את השלישי. לקראת סיום המחצית נפצע החלוץ האורח סליחי ופונה לבית החולים.

המחצית השנייה נפתחה בלחץ של האורחים, שגם כבשו בדקה ה-48: הטעות השבועית של קאלה דרשלר הגיעה, ולאלה כבש מקרוב - רק 2:1 לפ"ת. חיפה ניסתה להשוות אך הייתה חסרת מחץ. מנגד, פתח תקווה לא הצליחה לצאת להתקפות בצורה מסודרת, ואת המתפרצות היא ביזבזה ברשלנות. ובכל זאת, הפעם לא ספגו הכחולים בדקות האחרונות וזה נגמר עם שלוש נקודות יקרות מפז – 2:1 בסיום לפ"ת, שבשעה טובה ולאחר 9 משחקים ללא ניצחון שימחה את אוהדיה.

הפועל פ"ת לא יכולה לנוח על זרי הדפנה, למרות שצימקה את הפער מהפועל חיפה לנקודה אחת בלבד, היות שמצפים לה משחקים קשים מאוד עד לסיום הליגה הסדירה. וכבר בשבוע הבא - משחק נוסף על שש נקודות בחוץ מול בני סכנין.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...